Sporx Logo
Android uygulamamızı telefonunuza indirmeyi unutmayın! iPhone uygulamamızı telefonunuza indirmeyi unutmayın! Huawei uygulamamızı telefonunuza indirmeyi unutmayın!

Fransa Kupası Fikstürü

8. Hafta
Ev Sahibi Deplasman İy.
18 Kas Lyon La Duchere
2-3
Annecy FC
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
18 Kas Bergerac Perigord
4-5
Niort
0-0
İstatistikAnlatım
19 Kas Linas Montlhery
2-1
Paris 13 Atletico
2-1
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Marnaval
0-3
SC Bastia
0-0
İstatistikAnlatım
19 Kas CMS Oissel
4-6
Loon Plage
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Orvault Sports
0-1
Chataigneraie
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas US Granvillaise
6-0
Etoile de Morne-a-l-Eau
4-0
İstatistikAnlatım
19 Kas Montauban FCTG
0-4
Nimes
0-2
İstatistikAnlatım
19 Kas Grenoble
2-0
Villefranche Beaujolais
1-0
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Feignies Aulnoye
0-3
Valenciennes
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas FCSR Haguenau
1-2
ASM Belfort
1-1
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Thaon
5-3
Sochaux
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Cosne UCS Football
0-2
Paris FC
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Epinal
0-1
Metz
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Alencon
3-5
St Pontivyen
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Boe Bon Encontre
1-4
Aubagne
1-1
İstatistikAnlatım
19 Kas Chambery
2-1
GFA Rumilly Vallieres
1-1
İstatistikAnlatım
19 Kas Jura Sud
19:00
FC Limonest Dardilly Saint-Didier
-
İstatistik
19 Kas Amiens
10-0
Aiglon
4-0
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas SA Thiers
2-3
Le Puy
0-1
İstatistikAnlatım
19 Kas Chamalieres
4-1
UF Maconnais
0-0
İstatistikAnlatım
19 Kas US Colomiers
0-1
Pau
0-0
İstatistikAnlatım
19 Kas Bethune
0-4
Dunkerque
0-0
İstatistikAnlatım
19 Kas Bourges Foot 18
4-2
St-Pryve St-Hilaire
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Onet le Chateau
0-1
RC Pays de Grasse
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas FC Roche St Genest
0-1
Rodez
0-1
İstatistikAnlatım
19 Kas AGL Drapeau Fougeres
0-1
Avranches
0-0
İstatistikAnlatım
19 Kas Les Herbiers
6-5
Guingamp
1-2
İddaaİstatistikAnlatım
19 Kas Ergue Gaberic PD
1-2
Plabennec
1-1
İstatistikAnlatım
19 Kas Chatellerault
0-1
Avoine Chinon
0-1
İstatistikAnlatım
19 Kas Lege Cap Ferret
1-4
Chateauroux
1-2
İstatistikAnlatım
19 Kas AS Grand Santi
0-3
Evreux
0-2
İstatistikAnlatım
19 Kas Trelissac
2-3
Bordeaux
2-0
İddaaİstatistikAnlatım
20 Kas Stade Tamponnaise
1-0
CM Aubervilliers
0-0
İstatistikAnlatım
20 Kas US Pays de Cassel
4-3
Drancy
1-1
İstatistikAnlatım
20 Kas JSC Bellevue Nantes
6-7
Lannion
0-0
İstatistikAnlatım
20 Kas Reims Sainte-Anne
15:30
Wasquehal
-
İddaaİstatistik
20 Kas FCO Strasbourg Koenigshoffen
2-1
Louhans Cuiseaux
1-0
İddaaİstatistikAnlatım
20 Kas ES Villerupt
3-1
US Reipertswiller
1-1
İstatistikAnlatım
20 Kas Marcoussis Nozay VDB
0-6
Vierzon FC
0-4
İstatistikAnlatım
20 Kas Plouvorn
3-4
[team] bugün oldukça agresif bir oyun ortaya koyuyor! Bu, bu
0-0
İstatistikAnlatım
20 Kas Union Saint Esteve EPMM
3-5
Hyeres
0-1
İstatistikAnlatım
20 Kas Marcquois
0-1
Saint-Quentin
0-1
İstatistikAnlatım
30 Kas Jura Sud
5-3
FC Limonest Dardilly Saint-Didier
1-1
İstatistikAnlatım
17 Ara AF Virois
20:00
Caen
-
İstatistik
Bir Önceki Hafta
Ev Sahibi Deplasman İy.
28 Eki Stade Poitevin
0-1
Chateauroux
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
28 Eki Le Puy
2-0
Andrezieux Boutheon
1-0
İstatistikAnlatım
28 Eki Angouleme
4-5
Trelissac
1-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Velay
2-3
UF Maconnais
0-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Sochaux
3-0
Hombourg Haut
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki Saint-Quentin
2-1
Hienghene Sport
0-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Merignac Arlac
0-1
Niort
0-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Les Ulis
1-3
Paris FC
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Gallia CL
0-1
Drancy
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki CMS Oissel
7-6
Poissy
1-1
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki US Reipertswiller
3-2
Nancy
1-0
İstatistikAnlatım
29 Eki AS Illzach-Modenheim
1-4
Grenoble
1-2
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Saint-Etienne
3-4
Rodez
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Liancourt rantigny
0-5
Paris 13 Atletico
0-2
İstatistikAnlatım
29 Eki US Salinieres Aigues Mortes
0-3
Pau
0-2
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Orvault Sports
7-6
Laval
1-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Chartres De Bretagne
0-2
Avranches
0-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Golden Lion de Saint Joseph
1-2
Aiglon
0-1
İstatistikAnlatım
29 Eki CM Aubervilliers
5-2
Quevilly
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Prix-les-Mezieres
2-4
SC Bastia
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki St-Pryve St-Hilaire
4-3
Dijon
0-1
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Annecy FC
8-1
Diables Noirs de Combani
4-1
İstatistikAnlatım
29 Eki SC Toulon
4-5
Aubagne
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Vitre
3-5
Ergue Gaberic PD
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki FCSR Haguenau
1-0
Jura Dolois
1-0
İstatistikAnlatım
29 Eki [team] bugün oldukça agresif bir oyun ortaya koyuyor! Bu, bu
7-6
Concarneau
1-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Chambery
5-4
Bourgoin Jallieu
0-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Angers NDC
2-4
US Granvillaise
1-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Evreux
1-0
Grand-Quevilly FC
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki G O O O O O O L - [team] takımından [player1] penaltıdan top
5-6
Caen
1-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Alencon
8-6
Le Havre
2-2
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Chamalieres
7-6
Gueugnon
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki SA Thiers
2-0
[team] oyuncusunun kullandığı serbest vuruşta kaleci [goalke
1-0
İstatistikAnlatım
29 Eki FC Roche St Genest
2-1
Savigneux-Montbrison
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki Onet le Chateau
2-1
Feurs
1-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki AGL Drapeau Fougeres
10-9
Le Mans
0-2
İstatistikAnlatım
29 Eki Beauvais
0-3
Dunkerque
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Voltigeurs de Chateaubriant
5-6
Lannion
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki CA Eperlecques
0-1
Bethune
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki US Gregorienne 35
0-1
St Pontivyen
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki Geispolsheim
2-5
Louhans Cuiseaux
1-2
İstatistikAnlatım
29 Eki Montauban FCTG
8-7
Olympique Ales
1-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Jura Sud
3-1
Vaulx-en-Velin
1-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Sarre-Union
0-3
Thaon
0-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Valenciennes
4-2
Red Star
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki St Priest
0-1
Lyon La Duchere
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki Bourges Foot 18
4-2
AS St Apollinaire
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki Plabennec
1-0
Cholet
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki Mareuil SC
1-6
Les Herbiers
0-1
İstatistikAnlatım
29 Eki Nimes
3-0
FC Bastia-Borgo
2-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Chatellerault
4-2
Merignac
2-2
İstatistikAnlatım
29 Eki Biars Bretenoux
1-2
Bergerac Perigord
1-2
İstatistikAnlatım
29 Eki Chauray
0-1
Avoine Chinon
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki US Pays de Cassel
2-1
CS Chaumontois
0-0
İstatistikAnlatım
29 Eki Stade Bordelais
0-3
Bordeaux
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
29 Eki Lescar
0-2
Boe Bon Encontre
0-0
İstatistikAnlatım
30 Eki Venus
0-3
ASM Belfort
0-0
İstatistikAnlatım
30 Eki St Pierroise JS
4-5
Stade Tamponnaise
0-0
İstatistikAnlatım
30 Eki Armentieres
0-2
Marnaval
0-1
İstatistikAnlatım
30 Eki FC Fleury 91
3-4
Reims Sainte-Anne
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
30 Eki Bondues FC
0-2
Wasquehal
0-0
İstatistikAnlatım
30 Eki Havre Caucriauville
0-4
AF Virois
0-0
İstatistikAnlatım
30 Eki Feignies Aulnoye
2-0
Escaudain USF
1-1
İstatistikAnlatım
30 Eki JSC Bellevue Nantes
2-0
AC Basse Goulaine
1-0
İstatistikAnlatım
30 Eki Venissieux FC
0-2
FC Limonest Dardilly Saint-Didier
0-2
İstatistikAnlatım
30 Eki Merpins
3-5
Lege Cap Ferret
0-0
İstatistikAnlatım
30 Eki Marcoussis Nozay VDB
3-2
US Le Pays du Valois
2-1
İstatistikAnlatım
30 Eki Union Saint Esteve EPMM
3-1
FU Narbonne
1-1
İstatistikAnlatım
30 Eki RCO Agde
0-3
US Colomiers
1-1
İstatistikAnlatım
30 Eki Heillecourt
0-4
Epinal
0-1
İstatistikAnlatım
30 Eki FCO Strasbourg Koenigshoffen
1-0
ES Gandrange
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
30 Eki ES Villerupt
3-1
COS Villers les Nancy
1-0
İstatistikAnlatım
30 Eki Paris 15 AC
3-5
Linas Montlhery
0-1
İstatistikAnlatım
30 Eki Saint Doulchard
1-3
Cosne UCS Football
0-2
İstatistikAnlatım
30 Eki Auray
0-2
Guingamp
0-1
İstatistikAnlatım
30 Eki Pont Ste Maxence
0-2
Vierzon FC
0-2
İstatistikAnlatım
30 Eki Chambly
4-6
Amiens
1-1
İddaaİstatistikAnlatım
30 Eki Plouvorn
5-4
Sable FC
0-0
İstatistikAnlatım
30 Eki GFA Rumilly Vallieres
3-0
Saint Louis Neuweg
2-0
İstatistikAnlatım
30 Eki Sene FC
0-3
Chataigneraie
0-1
İstatistikAnlatım
30 Eki US Teteghem
1-4
Loon Plage
1-4
İstatistikAnlatım
30 Eki Hyeres
6-4
Alberes Argeles
1-2
İddaaİstatistikAnlatım
30 Eki Marcquois
3-1
Cambrai
2-0
İstatistikAnlatım
30 Eki Le Geldar de Kourou
7-8
AS Grand Santi
0-1
İstatistikAnlatım
30 Eki Etoile de Morne-a-l-Eau
6-5
US Baie-Mahault
1-1
İstatistikAnlatım
01 Kas Tarentaise
0-5
Villefranche Beaujolais
0-3
İstatistikAnlatım
01 Kas Raon L Etape
1-2
Metz
0-1
İstatistikAnlatım