Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Yunus Akgün'e zamlı yeni sözleşme!

Galatasaray'ın genç yıldızı Yunus Akgün'ün sözleşmesini yenileceği ve maaşına da zam yapacağı belirtildi.
5
YUNUS AKGÜN'E ZAM KARARI

Adana Demirspor'da kariyer sezonunu geçiren Yunus Akgün, Galatasaray'a geri dönmüştü. Avrupa ekiplerinin kıskacında olan genç futbolcu için flaş bir karar çıktı.

4
"ÖNCE GALATASARAY"

Yunus Akgün söz konusu kararla ilgili yaptığı açıklamada, "Hemen gitmeyi kendime yakıştıramam. Önce Galatasaray'da oynayıp sonra Avrupa'ya gidebilirim" ifadelerini kullandı.

3
YÖNETİM HAREKETE GEÇTİ

Hedefinin Avrupa'da top koşturmak olduğunu belirten Yunus Akgün, önce Galatasaray'da başarılı olmak istediğini dile getirdi. Yunus Akgün'ün bu kararı sonrası Galatasaray yönetimi de harekete geçti.

2
YUNUS'UN MAAŞINA 10 KATI ZAM

Galatasaraylı idareciler, aylık 80 bin TL kazanan Yunus Akgün'ün maaşında iyileştirme yapmak için harekete geçti. 2 yıl sözleşmesi kalan 21 yaşındaki oyuncuyla uzun soluklu bir kontrat yapmayı hedefleyen Sarı-Kırmızılılar, Yunus Akgün'ün ücretini de 10 katına çıkaracak.

1
SERBEST KALMA MADDESİ DE OLACAK

Öte yandan Galatasaray, Yunus Akgün'ün yeni sözleşmesine oldukça yüksek bedelli bir serbest kalma maddesi de koyacak. Yunus Akgün geçtiğimiz sezon ligde ve kupada çıktığı 38 maçta 9 gol, 17 asistlik müthiş bir istatistik yakalamıştı. (Akşam)