Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Yeni sezonda bambaşka bir Beşiktaş!
8
YENİ BEŞİKTAŞ...
Lig, Avrupa ve Türkiye Kupası'nda 2021-22'de umduğunu bulamayan Beşiktaş tüm planlarını 2022-23 için yaparken Siyah Beyazlılar'ın yeni sezon stratejisi netleşmeye başladı. Öncelikli olarak dengeli bir bütçe oluşturmak isteyen Beşiktaş'ın ilk hedefi takım bütçesini 25-30 milyon Euro seviyesinde tutmak. (HÜRRİYET)
7
YÜKSEK MAAŞ YOK
Kiralık Batshuayi ve Pjanic ile Teixeira gibi yüksek maaşlı futbolcular yerine gençler ve uygun maliyetli oyuncular tercih edilecek.
6
KOZU GENÇLER
Yönetim takımın yeni sezonda Avrupa'da mücadele edemeyecek olmasını da avantajına çevirmek istiyor. Öz kaynaktan yetişen isimler, yeni oyuncularla, daha uygun rakama oynayan futbolcularla başan kovalanacak.
5
ISMAEL'E GÜVEN TAM
Siyah Beyazlılar'da Valerien Ismael'e olan güven tam. Hatta yönetimde Fransız teknik adam ile yeni bir başarı hikayesi yazılabilmesi için acı çekilse bile sabır gösterilmesi görüşü hakim.
4
TALISCA PLANDA YOK
Anderson Talisca adı sık sık eski kulübü ile anılsa da Beşiktaş'ın tavrı net; Talisca yeni sezon planlarında yok
3
SORLOTH BEKLEMEDE
Alexander Sörloth: Beşiktaş, Norveçli golcü ile ilgileniyor ancak yönetim adım atabilmek için durumunun netleşmesini bekliyor.
2
TEKLİFLER YETERSİZ
Rıdvan Yılmaz: Birçok Avrupa kulübünün gündemine olmasına rağmen şu ana kadar gelen teklifler kulübün beklentilerinin çok altında
1
RESMİ TALEP YOK
Alex Teixeira-Ersin Destanoğlu: Beklentileri karşılayamayan Alex'e de Avrupa'nın yakından izlediği Ersin'e de resmi teklif yok.