Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Yazarlardan Luis Campos yorumu: "Burak Elmas dava açsın"
6
YAZARLARDAN CAMPOS YORUMU

Sabah Spor yazarları, Galatasaray'da Luis Campos'un görevi bırakması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. İşte o yorumlar...

5
"TAMAMEN SAÇMALIK"

SORU: Luis Campos hem Türk futbolu hem de Galatasaray'a sert eleştiriler yaparak ayrıldı. Neden bir anda gitti?

LEVENT TÜZEMEN: Luis Campos'un, Galatasaray Spor Kulübü ile ilgili yaptığı yorumları tamamen saçmalık olarak görüyorum. 4 ayda cebine 400 bin Euro'yu koyan Campos'un, Galatasaray'ı ve Galatasaray'ın geleceğini düşünmediğini söylemeliyim.

4
"G.SARAY BAHANE, KAZANACAĞIN PARA ŞAHANE"

LEVENT TÜZEMEN: Portekizli'nin felsefesinin "Galatasaray bahane, kazanacağın para şahane" olduğunu vurguluyorum. Böylesine sıradan bir ismin asırlık bir kulübü yerden yere vurup kaçarcasına gitmeye hiç ama hiç hakkı yok.

3
"BURAK ELMAS DAVA AÇSIN"

LEVENT TÜZEMEN: Kulübün başına Luis Campos'u getiren başkan Burak Elmas, camianın, Portekizli'nin söylemleriyle ilgili duyduğu rahatsızlığa da hemen el koymalıdır. Luis Campos'un söylemleri utanç vericidir, üstü kapatılmamalıdır. Gerekirse G.Saray Başkanı Burak Elmas, Campos'a G.Saray'ı küçük düşürücü söylemlerinden dolayı dava açmalıdır.

2
"GÖREVİ BIRAKMASI ÇOK NORMAL"

ÖMER ÜRÜNDÜL: Bu tip olaylar, ayrılıklar bana sürpriz bir durum gibi gelmiyor. Galatasaray'da başkan Burak Elmas ve yönetimi, Luis Campos ile anlaşmıştı. Ama Galatasaray'da öylesine işler oluyor ki Luis Campos da herhalde ne yapacağını tamamen şaşırdı. Bana göre görevini bırakması çok ama çok normal.

1
"ÇALIŞMA İMKANI YOKTU"

ÖMER ÜRÜNDÜL: Bu tabloda Galatasaray'da zaten çalışma imkânı kesinlikle yoktu. Ama bunun yanında gereksiz ifadeler kullanması da hiç hoş değil. Çünkü bu şekilde spor kulüplerinde görev yapan insanların neredeyse büyük çoğunluğu çalıştıkları kulübü bırakıp giderken bu şekildeki söylemlerle kendilerini rahatlatmaya çalışıyorlar.