Arama Logo

Yazarlardan Jesus yorumları: "Aklı Brezilya'da"
5
YAZARLARDAN YORUMLAR

Sabah Spor yazarları, Fenerbahçe'nin hocası Jorge Jesus ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

-F.Bahçe'de tek gündem maddesi Jorge Jesus... Hocanın mayıs ayına dair söyledikleri her yere çekildi. Portekizli teknik adam, Sevilla'yı geçemezse neler olur?

4
"BAŞKA BİR FELSEFE VE SİSTEM GETİRDİ"

GÜRCAN BİLGİÇ: Jesus başka bir felsefe ve sistem getirdi. Fenerbahçe taraftarının şikâyet etmeye hakkı yok. İsmail Kartal'ı istemediler. Jesus da geldi, taraftarın beklediği oyunu oynattı. En çok gol atan, pozisyona giren takım Fenerbahçe.

3
"SEVILLA'YA ELENMEK SÜRPRİZ DEĞİL"

GÜRCAN BİLGİÇ: Sözleşmesi zaten bir yıllık. Dünya Kupası sonrasında da Brezilya'nın başına geçip-geçmeyeceği tartışılıyordu. Fenerbahçe'nin hedefi şampiyon olmak. Sevilla'ya elenmek sürpriz değil. Sıkıntı; takım bu kadar iyi oynarken, neden kazanamadı? Nasıl "Visca olsaydı" diye konuşuyorsak, Fenerbahçe'de de İrfan Can'ın sahneden çekilmesi söz konusu. Sonuç: takım iyi ve her maçı kazanma sınırında oynuyor. Yani; sıkıntı olmamalı.

2
"AKLI BREZİLYA'DA"

LEVENT TÜZEMEN: Altını çiziyorum, her Portekizli teknik adam, Brezilya Milli Takımı hayali kurar. Jesus'un aklının Brezilya'da olduğunu düşünüyorum.

1
"WEGHORST'UN BAY BAY YORUMUNA BENZİYOR"

LEVENT TÜZEMEN: Ancak Jesus'un, Sevilla'ya kaybedilen maçtan sonra 'Takım tecrübesizdi' sözüne katılmıyorum. Portekizli hocanın yönettiği takım, sezon öncesi ön elemeler oynadı, Avrupa Ligi'nde namağlup gruptan lider çıktı. 'Hava soğuk, alışamadım' sözleri, Weghorst'un taraftara yaptığı bay bay yorumuna benziyor.