Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Yazarlardan Galatasaray yorumları
7
HÜRRİYET YAZARLARINDAN G.SARAY YORUMLARI

Hürriyet yazarları, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi. Yazının tamamını okumak için Hürriyet gazetesini satın alabilirsiniz.

6
GÜNTEKİN ONAY: "İYİ NİYETLİ OLMAK YETMEZ"

Sezon başından beri şunu iddia ediyorum; Galatasaray’ın özellikle orta sahasının kalitesi hedeflere uygun değil. Taylan ve Berkan çalışkanlar, iyi niyetliler. Ancak oyuna büyük bir akıl ve kalite katıyorlar mı? Problem çözüyorlar mı? Gol atmıyorlar, asist de yapmıyorlar.

5
"SANTRFOR BELİRSİZLİĞİ"

Bunun dışında santrfor bölgesinde farklı tipte oyuncular var ancak orada da arayış, istikrarsızlık ve belirsizlik devam ediyor. Terim dahil hiç kimse “İşte Galatasaray’ın birinci santrforu bu” diyemedi. Bu da sarı kırmızılıları istediği sonuçlardan uzaklaştırıyor.

4
MEHMET ARSLAN: "YARIŞA HAVLU ATMADI"

Yarışa havlu atmak mı? Buna katılmıyorum. Bakın Başakşehir’e... Ligin dibinden zirveye tırmandılar. Aynı şey her takım için geçerli. Haaa, “G.Saray ışık veriyor mu?” derseniz, buna yanıtım “Hayır” olur.

3
"TERİM FAKTÖRÜ VAR"

Yeni ve genç bir takım. Avrupa Ligi tırmanışları onların Süper Lig konsantrasyonlarını bozdu. Yaşadıkları sıkıntının temel nedenlerinden biri bu. Ama yine de Terim faktörü onları yeniden tırmanışa geçirecektir.

2
UĞUR MELEKE: "ORTA SAHALAR YOK OLDU"

Galatasaray’ın öne geçip puan kaybettiği maçlarda ortak bir patern var mı, çok emin değilim. Farklı farklı sebepler öne çıktı. Geçmişte bazı kayıplarda Terim’in yanlış değişiklikleri, Babel-Arda gibi ısrarları rol oynamıştı. Sonra bazı günler Berkan-Taylan’a dönüş ve vites küçültmenin faturası ödenmişti.

1
"ORTA SAHA RAHAT GEÇİLDİ"

Bence Altay önünde de orta sahaların çok rahat geçilmesi, kaybın sebebiydi. Orta sahaların yok olduğu bir maç Altay’ın işine gelir. Çünkü Altay’ın çabuk oyuncularının aradığı ortam bu.