Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Volkan Demirel'den Galatasaray eleştirileri
6
VOLKAN DEMİREL'İN SÖZLERİ

Süper Lig'de Galatasaray'ın Altay ile 2-2 berabere kaldığı maçı Volkan Demirel değerlendirdi. İşte Volkan Demirel'in sözleri...

5
KADRO TARTIŞILIR

Muslera'yı tartışamazsınız. Geri dörtlüde Marcao hariç diğer üçlüyü tartışırız. Yedlin, Van Aanholt, Nelsson'u tartışırız. Galatasaray'ın bir yapısı var. Maddi durumlardan dolayı gençeleşebilir, bir sürü sebep sayarız. Ancak burası Galatasaray. Galatasaray 6 tane maç kazanmış. Galatasaray'ın net bir oyunla kazandığı maç yok.

4
AVRUPA'DA ÖNEMSEMİYORLAR

Galatasaray, Avrupa'da iyi oynuyor. Çünkü çok fazla önemsemiyorlar. Ligde ise 4 büyüğe karşı çıkan takımlar daha motive oluyor, kapanıyorlar. Galatasaray'ın maçı götürebilecek 3., 4. adamı yok. İlerleyen dönemlerde genç isimler Galatasaray'a katkı sağlar ama şu an iş yapmıyorlar.

3
MORUTAN TAŞIYAMAZ!

Romanya'dan gelen oyuncuları birbirimize de sorduk, neden geldiler diye düşündük. Olimpiu Morutan, Galatasaray'ı taşıyabilir mi? İlerleyen dönemde Galatasaray oyuncusu olabilirler ama şu an takımı taşıyamıyorlar.

2
FATİH HOCA'NIN KAFASINDA...

Kadroda sıkıntı var. Fatih Hoca bu yüzden her hafta kadro değiştiriyor. Hocanın da kafasında net bir kadro yapısı oluşmadı.

1
YAPILANMA PROBLEMLİ

Yapılanmada problem var. 2-3 senenin takımı kuruldu deniyor ama Galatasaray, her sene şampiyonluğa oynar. Dört büyük her sene şampiyonluğa oynar. Kazanamazsanız, eleştirilirsiniz.