Arama Logo

Vitor Pereira: "Liderliği korumak için savaşacağız"

Fenerbahçe'nin Portekizli teknik adamı Vitor Pereira, zorlu Trabzon maçı öncesi takımına konuşma yaptı. Rakibin henüz yenilgi yüzü görmediğini hatırlatan Pereira, “Hak ederek zirveye çıktık. Şimdi de liderliğimizi korumak için sonuna kadar savaşacağız. Neden burada olduğumuzu göstereceğiz” ifadelerini kullandı.
5
FENERBAHÇE'DE TRABZONSPOR HAZIRLIKLARI

Fenerbahçe, 17 Ekim Pazar günü Trabzonspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenman ile sürdürdü.

4
BEKLENTİLERİNİ ANLATTI

Teknik direktör Vitor Pereira, idmanda öğrencilerine bir konuşma yaparak beklentilerini anlattı. 53 yaşındaki çalıştırıcı, Bordo-Mavililer’in ligde yenilmeyen iki takımdan biri olduğuna dikkat çekti.

3
"SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ"

Portekizli teknik adam, “Bizi çok zor bir maç bekliyor. Yenilgisiz bir takıma karşı, üstelik ateşli taraftarı önünde oynayacağız. Hak ederek ligin zirvesine çıktık. Şimdi liderliğimizi korumak için sonuna kadar savaşmamız gerekiyor” diye konuştu. Pereira, en büyük avantajlarının, birçok sakat oyuncunun aralarına dönmesi olduğunu söyledi.

2
"REKABET DAHA YÜKSEK"

Başarılı çalıştırıcı, “Forma rekabeti artık daha da yüksek olacak. Hepiniz kadroda olmak için çok fazla çalışmanız gerekeceğini biliyorsunuz. Bu durum, başarıya giden yolda en önemli yardımcımız olacak” dedi.

1
"BAŞIMIZ DİK DÖNELİM"

Pereira, “Trabzon’da, neden ligin zirvesinde yer aldığımızı göstereceğiz. Bunun için sizden sonuna kadar savaşmanızı bekliyorum. Eğer terinizin son damlasına kadar mücadele ederseniz, İstanbul’a istediğimiz sonucu almış, başımız dik bir şekilde dönebiliriz” ifadelerini kullandı. (Fanatik)