Arama Logo

Vitor Pereira kadrosunu netleştirdi! Mesut Özil kararı...

Fenerbahçe'de istikrar isteyen Teknik Direktör Vitor Pereira, kadrosunu netleştirdi. Mert Hakan ve İrfan Can sahalara döner dönmez takımın bankoları olacak, Mesut Özil hamle oyuncusu durumuna gelecek. Pereira böylece hücumdaki sorunun çözüleceğine inanıyor.
5
PEREIRA İSTİKRAR İSTİYOR

Fenerbahçe’nin oynadığı 15 maçta 15 farklı kadro tertibi kullanan Vitor Pereira artık istikrar istiyor.

4
MESUT ÖZİL İDEAL KADRODA YOK

Portekizli, her ne kadar sakatlıklar ve cezalar nedeniyle buna mecbur kaldığını söylese de sürekli kadroyla oynadığı yönündeki eleştirilerden kurtulamıyordu. Pereira, ilk yarının kalan maçlarında mümkün olduğu kadar ideal 11 ile sahaya çıkmayı planlıyor. Ve tecrübeli hocanın ideal kadrosunda beklentileri karşılayamayan Mesut Özil yer almıyor.

3
HAMLE OYUNCUSU OLACAK

Pereira, Mert Hakan ve İrfan Can'ı maç fitliği kazandıkları an ilk 11'e alacak. Bu durumda da daha önce iki kez hocasıyla sorun yaşayan Özil as kadronun dışında kalacak. Mesut, maçın durumuna göre hamle oyuncusu haline gelecek.

2
HAREKETLİ HÜCUM PLANI

Mert, 8 numarada Gustavo'nun partneri olurken İrfan ise Mesut'tan beklenen ancak yapamadığı hareketli hücumcu olarak kullanılacak. Pereira, böylece ofansta daha etkili olacağına inanıyor. (Sözcü/İrfan Yirmibeş)

1
VITOR PEREIRA'NIN AKLINDAKİ 11