Arama Logo

Vitor Pereira'dan öğrencilerine: "Yeni bir sayfa açalım"

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira, dün takımıyla yaptığı konuşmada, “Ligde 8. hafta bittiğinde liderdik, farkı nasıl açarız diye konuşuyorduk. Şimdi zirvenin 12 puan gerisindeyiz. Futbolda her şey olabilir. Yapmamız gereken, ilk yarıyı kayıpsız bitirmek” dedi.
5
İDDİALARA KULAKLARINI TIKADI

Görevine son verileceği iddiaları her geçen gün artan Vitor Pereira, bunlara kulaklarını tıkadı.

4
KONUŞMA YAPTI

Portekizli teknik adam, takımını Rizespor ile oynanacak maçına hazırlamaya çalışıyor. 53 yaşındaki çalıştırıcı, dünkü antrenmanın ardından öğrencilerine bir konuşma yaptı.

3
"FUTBOL BÖYLE, HER ŞEY OLABİLİR"

Hiç ummadıkları bir konumda olduklarını söyleyen Pereira, “Ligde 8 hafta geride kaldığında liderdik. O dönemde, rakiplerimizle farkı nasıl daha çok açarız diye konuşuyorduk. 14. hafta sonunda ise şu anda zirvenin 12 puan gerisindeyiz. Futbol böyle, her şey olabilir” ifadelerini kullandı.

2
"BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUM"

Pereira, bundan sonraki yol haritalarıyla ilgili olarak, “Şu anda yapmamız gereken, ligin ilk yarısını kayıpsız bitirmek. Bunun için önümüzde 5 maç var. Ben bunu başaracağınıza inanıyorum" dedi.

1
"YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPALIM"

Portekizli teknik adam, "5’te 5 yapacak kalitemiz var. Maalesef zaman zaman bunu sahaya yansıtmakta zorlanıyoruz. Rizespor maçıyla birlikte yeni bir başlangıç yapalım. Evimizde oynadığımız son 3 maçı kazanamadık. Bu kötü seriye de son verelim” diye konuştu. (Fanatik)