Arama Logo

Tümer Metin'den değerlendirmeler
12
TÜMER METİN YORUMLADI
Tümer Metin, Beşiktaş'ın 2-1 kazandığı Galatasaray derbisini Tivibu Spor'da yorumladı.
11
ERSİN'DEN ROL ÇALDI
Larin, 'gecenin adamı' ben olmalıyım dedi Ersin'den rol çalarak. Bugün maçın oyuncusuydu, iyi de bir akşam geçirdi.
10
PENALTIDA SICAK DEĞİLDİ
Basketbolda sıcak el diye bir tabir vardır. Galatasaray'ın kazandığı penaltıda Mustafa Muhammed de sıcak değildi. Onun kullanmaması lazımdı. Zaten penaltı noktasına da öz güvenle gelmedi.
9
OYNAYIP DEVAM EDERİM DEMİŞTİR
Mustafa Muhammed, Falcao, Diagne, Halil ile forma rekabetine girdi bu takımda. Son haftalarda o oynuyordu, derbide de ben oynarım diye düşünmüştür. Oyuna girdi, penaltı oldu ben atayım bundan sonra oynayıp devam ederim diye düşünmüştür.
8
G.SARAY KULÜBESİ DAHA İYİYDİ
Galatasaray'ın yedek kulübesi daha kaliteliydi, daha cezbedici bir kulübeye sahip. Sergen Yalçın'ın hamlelerini merak ediyordum bugün bu anlamda iyi kurtardı.
7
KRAMPLAR GİRDİ
Beşiktaş, 75 dakika oyunu kazanmak için her şeyi yaptı. Son 15 dakika ise maçı tutmak için çok mücadele etti. Necip'e, Larin'e kramplar girdi.
6
SERGEN HOCA TOPARLADI
Beşiktaş, 6 maçlık bir periyoda girmişti. Çok önemli bir galibiyet oldu. Uçağın burnu biraz düşmüştü, Sergen Hoca yeniden kaldırdı o burnu.
5
G.SARAY'IN EN İYİSİ NELSSON
Galatasaray'da gecenin adamı Nelsson, takım gömülmüştü gelen ortaları karşıladı. Gelene vurdu, maçı iyi tamamladı. Beşiktaş'ta ise Josef ve Larin.
4
DERBİYE YAKIŞMADI
Sahada o kadar kaliteli, kadife ayak vardı ama bir derbiye yakışmayacak pas hataları vardı. İki takımda da bunlar oldu. Bu maçı kaliteyle değil, mücadeleyle tanımlayabiliriz. Bu seviyenin kalitesi değil bu. İki takım için de geçerli bu.
 
 
3
MÜCADELEYLE OLDU GOLLER
Bu kadar kadife ayak arasında Larin'in attığı goller mücadeleyle olan goller. Kas hafızasında, geçen seneden ezberi olan goller.
2
1