Arama Logo

Tugay Kerimoğlu'ndan Alanyaspor - Fenerbahçe yorumları
6
TUGAY KERİMOĞLU'NUN DEĞERLENDİRMESİ
Tugay Kerimoğlu, Fenerbahçe'nin Alanyaspor'la karşı karşıya geldiği maçı TRT Spor'da yorumladı.
TUGAY KERİMOĞLU'NUN DEĞERLENDİRMESİ
5
"İKİ MAÇIN KADROSU YİNE FARKLI"
"Hafta arasında moralliydi Fenerbahçe. Hafta arasında ve bugün de kadrolar farklıydı. İkinci yarıda Fenerbahçe'nin daha durağan olmasının sebebi yorgunluk veya sıcak hava olabilir"
\
4
"FRED'E YAKIN OYNASALAR GOLLER GELİRDİ"
"Çok fazla pozisyon vermeden savunmayı doğru yapan bir Fenerbahçe izledik. Fred iyi oynuyor, arıyor arayışta. Sorumluluk alarak oynuyor. Fred'e daha yakın oynasa bazı isimler skor da farklı noktalara gidebilirdi"
\
3
"KAZANMAYI FAZLASIYLA HAKETTİLER"
"Her iki maçı da kazanmak işlerin doğru gittiğini gösterir. İsmail hocanın tercihleri de doğruydu. 12 maçı üst üste kazanmak kolay değildir. Her oyuncusunu da üst düzeyde tutabiliyor Fenerbahçe. Kazanmayı fazlasıyla hakettiler"
\
2
"ALANYASPOR KORA KOR OYNAMADI"
"Alanya'dan şunu beklerdim, Alanya çok fazla rahatsız etmedi Fenerbahçe'yi. Antalya ve Kayseri gibi kora kor oynayacak takımları nasıl söylüyoruz, Alanyaspor'dan bunu göremedik."
\
1
"İKİNCİ YARIDAKİ OYUNUN SEBEBİ..."
"Alanyaspor'un ikinci yarıda biraz daha iyi görünmesinin sebebi Dzeko, Szymanski ve Fred'i de kattığınız zaman savunma yaparken koca orta alan İsmail'e kalıyor sadece. Burada doğru da çıkamadı Alanyaspor"
\