Arama Logo

Transferin perde arkası; Abdülkerim Bardakçı

Fenerbahçe'ye imza atması an meselesi olan Abdülkerim Bardakçı, neden rotayı Florya’ya çevrildi? Transferde yaşananlar
8
ABDÜLKERİM TRANSFERİNİN PERDE ARKASI

Fenerbahçe'ye imza atması an meselesi olan Abdülkerim Bardakçı, neden rotayı Florya’ya çevrildi? Transferde yaşananlar şunlar:

ABDÜLKERİM TRANSFERİNİN PERDE ARKASI
7
İŞTE SÜREÇ

Fenerbahçe ile Konyaspor kulüpleri, 27 yaşındaki stoper için 2 milyon 800 bin Euro ve toplam 500 bin Euro tutarındaki bonuslar karşılığında anlaşmaya vardı. Sarı lacivertliler daha sonra Abdülkerim Bardakçı ile masaya oturdu, ancak futbolcunun istediği ücret yüksek bulundu ve kendisinden düşünmek için süre istendi.

İŞTE SÜREÇ
6
G.SARAY DEVREYE GİRDİ

Bu gelişme üzerine önceki gün akşam saatlerinde Galatasaray yönetimi devreye girdi. Hürriyet'te yer alan habere göre; Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur, Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen ile İstanbul’da bir araya geldi.

G.SARAY DEVREYE GİRDİ
5
"F.BAHÇE NE VERDİYSE KABUL EDİYORUZ"

Timur, Özgökçen’e, “Fenerbahçe ile ne kadara anlaştıysanız, aynı parayı vermeye hazırız; Abdülkerim’i istiyoruz” dedi. Özgökçen, “Biz Fenerbahçe ile el sıkıştık ancak Abdülkerim henüz anlaşamadı. Eğer Fenerbahçe kesin olarak anlaşamazsa aynı şartlar karşılığında size satabiliriz” karşılığını verdi.

\
4
G.SARAY'A 'EVET' DEDİ

Özgökçen’in cevabı üzerine Abdülkerim ile temasa geçildi. O ana dek Fenerbahçe’den dönüş olmaması nedeniyle Abdülkerim, gece geç saatlerde Galatasaray’a “Evet” dedi.

G.SARAY'A 'EVET' DEDİ
3
"BU SAATTEN SONRA F.BAHÇE'YE GİTMEM"

Uzun süre beklemesine rağmen sarı lacivertlilerin olumlu ya da olumsuz bir cevap vermemesine sinirlenen Abdülkerim’in, “Bu saatten sonra Fenerbahçe ne teklif ederse etsin, gitmeyeceğim” dediği öğrenildi.

\
2
"MARCAO GİDİNCE İLK 11'SİN"

Tecrübeli futbolcunun transferinde Galatasaray yöneticilerinin, “Marcao gitmek istediğini bildirdi. O gittiği zaman defansta ilk 11’e en yakın isim sen olursun” sözlerinin etkili olduğu belirtildi.

\
1
TRANSFERİN RAKAMLARI

Galatasaray, Abdülkerim için Konyaspor 3 yıl vadede 2 milyon 800 bin Euro ve bonus ödeyecek.

TRANSFERİN RAKAMLARI