Arama Logo

Transfer açıklaması; Haji Wright, Bünyamin Balcı, Fernando, Güray Vural
10
AZİZ ÇETİN'DEN TRANSFER AÇIKLAMASI!

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, Süper Lig ekiplerinin radarındaki Haji Wright, Güray Vural, Bünyamin Balcı ve Fernando ile ilgili açıklamalarda bulundu.

9
HAJI WRIGHT

Haji Wright için en yüksek kiralık ve opsiyonlu 8.5 milyon euro'yu gördük ama bizim için mantıklı değildi. Zorunlu satın alma opsiyonu da yoktu. Kabul etmedik. Haji Wright'ın transferinden beklentim 10 milyon euro. Haji'nin de o takımı istemesi lazım. Bu benim beklentimdi. Henüz böyle bir teklif gelmedi.

8
"10 MİLYON EURO VERDİLER"

Amerika pasaportlu bir oyuncu Haji Wright, Rusya'dan teklif vardı ama gitse belki vatandaşlığını iptal ederler. Savaş da var. Rusya'dan Lokomotiv Moskova, Haji Wright için 10 milyon euro teklif etti. Haji istemedi, biz de baskı yapamadık. Yapacak bir şey yok.

7
"ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ"

İngiltere'den Haji için teklif geldi. Southampton'dı o kulüp. Son maçta sakatlanmasaydı ve oynayabilecek durumda olsaydı beklentim olan 10 milyon euro'dan daha fazla bir teklif olabilirdi. Artık önümüze bakacağız.

6
"FENERBAHÇE VE G.SARAY İLGİLENDİ"

Fenerbahçe de, Galatasaray da Haji Wright ile ilgilendi. Haji Wright ile Türkiye'den ilgilenen kulüp yok.

5
BÜNYAMİN BALCI

Fenerbahçe'nin Bünyamin Balcı'ya hiç ilgisi olmadı. Yurt dışından düşük bir teklif geldi. Bünyamin de istemedi.

4
FERNANDO-BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'ın Fernando'ya herhangi bir ilgisi olmadı.

3
GÜRAY VURAL - G.SARAY

Galatasaray yönetiminden kimse beni veya yöneticilerimi aramadı. Anladığım kadarıyla Güray Vural'a ulaşmışlar. Güray benimle konuştu. Kalmasının daha iyi olacağını düşündük. Güray da çok iyi bir Antalyasporlu. Doğrunun bu olduğuna karar verdik. Maddi ve manevi çok özveri gösterdi.

2
EMRECAN UZUNHAN

Beşiktaş'tan Emrecan Uzunhan ile bir görüşmemiz var. Onunla ilgili yarın bir görüşme yapıp karar vereceğiz. Nuri Şahin Hoca 'Tamam' derse bu transfer kiralık olarak gerçekleşir.

1
"TRANSFER YAPTIK"

Lokomotiv Moskova'dan bir stoper aldık, Mark Mampassi. Antalya'ya geldi. Sağlık kontrolüne girecek. Problem olmazsa imza atacak. Mampassi'yi kiralık ve satın alma opsiyonlu aldık.