Arama Logo

Tosic'in eşi Jelena Karleusa'dan çarpıcı itiraflar!
30

Beşiktaş'ın yengesi Jelena Karleusa, siyah-beyazlı takımla ilgili paylaşımlarına devam ediyor.

29
Siyah-beyazlıların yengesi, Monaco maçıyla ilgili olarak "Haydi gidelim Beşiktaş, haydi gidelim aşkım" paylaşımını yaptı.
28
Beşiktaş’ta bulunan bir mekanda sahne alan ve yeni bir proje için hazırlanan Jelena Karleusa, uzun ve sarı saçlarından vazgeçti. Radikal bir karar aldığını belirten Karleusa, sarı saçından vazgeçip pembe renkte şık bir saç stili tercih ettiği için pişmanlık duymadığını belirtti. Karleusa, Sabah uyandığında eşi Dusko Tosic’in kendisini tanımakta zorlandığını sözlerine ekledi. (Sözcü)
27
JELENA'DAN İTİRAFLAR

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Dusko Tosic’in şarkıcı eşi Jelena Karleusa, Vatan'a konuştu. İşte o açıklamalar;

JELENA'DAN İTİRAFLAR
26
OZAN TUFAN'I TANIMIYOR
Karleusa, Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın Instagram'da fotoğrafını beğenmesiyle ilgili şu ifadeleri kullandı: "O kim, tanımıyorum bile! O tweet’i duydum, “Ne yazmış, çevirin” dedim ama çevirmediler. Kötü bir şey yazdığını anladım ama öyle bir yanıt vermedim."
OZAN TUFAN'I TANIMIYOR
25
AYNI PARAYI KAZANIYORUM
Yengelerin yengesi benim. Hatta süper yengeyim. Çünkü diğer futbolcu eşleri evde otururken ben 50 bin kişinin karşına çıkıyorum, konserler veriyorum. Dusko'yla aynı parayı kazanıyorum"
AYNI PARAYI KAZANIYORUM
24
PERFORMANSINI YÜKSELTİYOR
Taraftarlar maçtan önce Dusco'yla seks yapmamı istemiyor. Ama onun maç performansına neyin iyi geldiğini benden başka kimse bilemez. Maçtan önce seks yapması performansını yükseltiyor. Bu yüzden onu bana bıraksınlar
PERFORMANSINI YÜKSELTİYOR
23
TELAFİ İÇİN BEKLİYORUM
Yine de formumu seksle koruyan biri olarak, maç için kampa girdiği bu dönemde biraz uzak kaldım ve kilo aldım. Bunu telafi etmek için bekliyorum
TELAFİ İÇİN BEKLİYORUM
22
İSTANBUL'DA MUTLUYUM
İstanbul'da olmaktan dolayı çok mutluyum, çok iyiyim.  Bir Balkan süper starına göre çok mütevazı olduğunu görüyorum ve açıkçası buna çok şaşırdım.  Aslında egolarım vardır ama kimse nasıl davranacağıma göre bu değişir. İnsanlar bana iyi davranırsa ben onlara iki katı daha fazla iyi davranırım. Kendi ülkemde çok zor ve ağır bir kişilik olarak tanınırım. Ama bana iyi niyetli yaklaşıldığı zaman her türlü iş birliklerine açığım.
İSTANBUL'DA MUTLUYUM
21
TÜRKİYE İLE İŞ BİRLİĞİ...
Türkiye'de bir iş birliği yapmamın zamanı gelmişti. Çünkü Dusko iki yıl Ankara'da Gençlerbirliği'nde oynadı iki seneden beri de Beşiktaş'ta oynamaya devam ediyor ve edecek. Bu yüzden artık bir şeyler yapmam lazım dedim. Buradaki insanlar beni 'Yenge' olarak bilmenin dışında kendi kariyerimle de tanıyor. Ama bunun daha fazla bilmek istediklerini gördüm.
TÜRKİYE İLE İŞ BİRLİĞİ...
20
GÜZEL BİR İŞ BİRLİĞİ

Bu yüzden kendi adımı ve starlığımı şimdi kullanmaya başladım. Çok güzel konserler verip düetler yapmanın yanı sıra belki modayla ilgili de bir şey yapacağım. Reklamlar çekeceğim. İki taraf içinde çok güzel bir iş birliği olduğunu düşünüyorum.

GÜZEL BİR İŞ BİRLİĞİ
19
SÜPER YENGEYİM
Ben süper yengeyim. Diğer yengeler kocalarının paralarını yiyor. Ama ben Dusko'dan daha uzun süren bir kariyere sahibim. Ama yenge olmaktan ziyade ben kendi paramı kazandığım ve harcadığım için onlardan farklıyım. Çünkü Dusko'yla aynı parayı kazanıyorum. Bu yüzden kendimi süper yenge olarak tanımlıyorum.
SÜPER YENGEYİM
18
POPÜLER BİRİYİM
Burada yenge olarak anılmaktan ve gördüğüm ilgiden son derece memnunum. Ama bu benim için birinci derece bir şey. İkinci derece artık kendi ismimle de anılmaya başladım. Üçüncü dereceyse bundan çok daha fazlası olacak. Sadece kendi ülkemde değil diğer başka ülkelerde de popüler biriyim.
POPÜLER BİRİYİM
17
GENÇ KIZIN HAYALİ...
Bu uluslararası popülariteye sahip olduğum anlamına gelir. Bir futbolcu eşi olmak birçok genç kızın hayali olabilir. Ama bana göre yakışıklı ve başarılı kocamın arkamda olmasıyla, kendi kariyerim ve bireyselliğimle tanınmam daha önemli.
GENÇ KIZIN HAYALİ...
16
İKİ JELENA VAR
İki çeşit Jelena var karşında ve ikisi arasında gidip geliyorum. Birincisi kışkırtıcı kıyafetler giyen, sahnede kendi şovunu gösteren ve sanatını icra eden biri... Diğer yanda sessiz bir eş, mutfakta yemek pişiren, iki kızın annesi olan ve kocası için yaşayan bir Jelena var.
İKİ JELENA VAR
15
HEM SARMA HEM KONSER...
Türkiye'de bu iki farklı karakterin bir arada olması şaşırtıcı olabilir. Ama Sırbistan'da böyle kadınların varlığı çoktur. Türkiye'de kadınlar ya çalışıyor ya da ev hanımlığı yapıyor. Ama ben hem sabah sarma yapan, hem de akşam 400 bin kişinin karşısına çıkıp şarkı söylemeyi beceren bir kadınım.
HEM SARMA HEM KONSER...
14
DÜNYADAKİ EN İYİ DEFANS
Tabi bunları yaparken kocasına her zaman seksi olabilen bir kadınım. O maçta daha iyi performans göstersin diye. Bu yüzden Dusko dünyadaki en iyi defansı yapan futbolculardan.
DÜNYADAKİ EN İYİ DEFANS
13
TUTKU VE ATEŞ
Aramızda çok büyük bir tutku ve ateş var. Bunu aramızdaki mesafelere ve özleme bağlıyorum. Çünkü benim konserlerim onun maçları ve kampları derken çok fazla ayrı kalıyoruz. Fakat bir evliliğin iyi olmasının sırrı iki kişinin de iyi insan olmasında yatıyor.
TUTKU VE ATEŞ