Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Torrent, transfer raporunu hazırlıyor!

Galatasaray’da Domenec Torrent göreve hızlı başladı. 1.5 yıllık sözleşme yapıldığı belirtilen ve önceki gece İstanbul’a gelen İspanyol teknik adam, sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Başkan Burak Elmas ile bir araya geldi.
5
TORRENT RAPORUNU HAZIRLIYOR!

Galatasaray'da göreve gelir gelmez Florya’nın yolunu tutan Domenec Torrent yönetiminde dün tam gün mesai yapıldı. Takımı fizik olarak yetersiz bulan İspanyol çalıştırıcı, kapsamlı bir rapor hazırlamaya başladı.

4
ÇİFT İDMANLA BAŞLADI

Oyuncular ve personelle tanışan 59 yaşındaki çalıştırıcı, takımın başında antrenmana çıktı. Günü çift idmanla geçiren sarı-kırmızılılar sabah 1.5, akşam 1 saat antrenman yaptı.

3
ŞOK PRES ÜZERİNDE DURDU

Antrenmanın ana bölümünde İspanyol hocanın top kaptırdığında şok pres üzerinde durduğu, hızlı ve akıcı oyun konusunda uyarılar yaptığı belirtildi.

2
JANKAT VE BERK'E GÖREV

Domenec Torrent çarşamba günkü antrenmanda oynanan çift kale maçta kalede Jankat Yılmaz ve Berk Balaban’a görev verdi. Diğer taraftan Domenec Torrent’in, oyuncuların fizik olarak düşük olduklarına ilk analiz raporunda yer verdiği öğrenildi.

1
TRANSFER RAPORA GÖRE ŞEKİLLENECEK

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre; Transfer rapora göre Galatasaray’ın maçlarını mercek altına alan, ekibiyle beraber değerlendirmeler yapan Torrent’in, kapsamlı bir rapor hazırlayacağı bildirildi. Bu rapor doğrultusunda radikal kararlar alınabileceği ve transfer konusunun da buna göre şekilleneceği belirtildi.