Arama Logo

"Terminatör'den daha iyisini bekliyorum"
4
NİHAT KAHVECİ'DEN BEŞİKTAŞ ANALİZİ
Beşiktaş'ın eski golcüsü Nihat Kahveci, siyah-beyazlıların gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kahveci, teknik direktör Valerien Ismael'den daha iyi bir futbol beklediğini ifade etti.
NİHAT KAHVECİ'DEN BEŞİKTAŞ ANALİZİ
3
"TERMİNATÖR'DEN DAHA İYİSİNİ BEKLİYORUM"

Nutspor'a konuşan Kahveci, "Valerien Ismael'e zaman vermek gerekiyor. Başkan hocayı seviyor ve çalışkan olmasını beğeniyor. Hoca maçı yaşıyor. Beşiktaş daha fazla topa sahip olmalı ve pozisyona girmeli. Ben Terminatör'den saha içinde daha iyi bir bir Beşiktaş bekliyorum" diye konuştu.

\
2
"HERKESİN GİTMEK İSTEMESİ ENTERESAN"

Beşiktaş'tan herkesin ayrılmak istediğini ifade eden Kahveci, "Welinton da gitmek istiyor. Herkes gitmek istiyor. Burayı bir araştırmak lazım. Rıdvan ve Emirhan'a bir şey demem. Altyapıdan çıkan oyuncu Avrupa'ya gitsin, bizi temsil etsinler. Bazıları acaba hocanın idmanlarından dolayı mı sıkılıyor? Orayı bilemiyorum. Türkiye'nin en büyük takımlarından birisin ve herkes gitmek istiyor. Bu çok enteresan geliyor bana" dedi.

\
1
"CENK ÖFKESİNİ KONTROL ETMELİ"

Öte yandan Nihat Kahveci siyah-beyazlılarda beğendiği ismi de açıkladı. Beşiktaş'ın eski futbolcusu, "Cenk Tosun'u çok beğeniyorum. Çok hırslı. Fakat; o ikinci sarı kartı görme kardeşim. Belki Weghorst ile birlikte oynayacaktın. Biraz sakinleş. Cenk'ten gram şüphem yok ama öfkesini kontrol etmeli" diye konuştu.

\