Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Taylan Antalyalı: "Hayalim Galatasaray'da bırakmak"
6
TAYLAN ANTALYALI'DAN AÇIKLAMALAR

Galatasaray'ın orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı, Türkiye gazetesine değerlendirmelerde bulundu. İşte o sözler...

5
"GALATASARAY'IN KÜLTÜRÜNDE VAR"

“Bu sezon proje olarak değişime gittik. Birçok yeni isim geldi. Çoğu da genç oyuncuydu” diyen ve ligde başarısız bir sezonu geride bıraktıklarını belirten Taylan Antalyalı “Avrupa kulvarı farklıydı. Çünkü orası Galatasaray’ın kültüründe var. Ayrı bir konsantrasyon geliyor kendiliğinden. İsterdik ki finale ve kupaya kadar gidelim ama olmadı” dedi.

4
"ÇOK DAHA İYİ BİR TAYLAN İZLETTİRECEĞİM"

Yeni bir sayfa açacaklarını belirten sarı kırmızılı oyuncu “Gelecek sezon hem Galatasaray hem de benim için çok daha iyi olacak. Geçen sezon başı kampını kaçırmıştım. Bu yaz her zamankinden daha çok çalışıp çok daha iyi bir Taylan izlettireceğim. Dönem dönem eleştirilere maruz kaldım. Ki haklı yanları da vardı ama onlardan önce ben kendimi eleştiririm ve hatalı gördüğüm yanları düzeltmek için çok çaba harcarım." diye konuştu.

3
"GALATASARAY'IN İKİNCİLİĞİ BAŞARISIZLIKTIR"

"Çok emek harcıyoruz ve karşılığını almak istiyoruz. Galatasaray’ın ikinciliği başarısızlıktır. Eğer sarı kırmızılı formayı giyiyorsanız hem şampiyon olmak hem de her kulvarda ilk sırada olmak zorundasınız”

2
"HAYALİM GALATASARAY'DA BIRAKMAK"

“G.Saray formasıyla sahaya çıktığım her maç benim için unutulmaz. 100. maçımda hepsi gözümün önünden geçti. Kendi kendime ‘hangisi en unutulmazdı’ diye düşündüm. Sahaya parçalıyla çıktığım her anın unutulmaz olduğunu anladım. Çünkü G.Saray benim hayalimdi. Nasip olur mu bilmiyorum ama hedefimde futbolu Galatasaray’da bu forma altında bırakmak var.”

1
"FATİH HOCA GELİŞTİRDİ, TORRENT KATKI VERDİ"

“Beni Galatasaray’a Fatih Hoca (Terim) getirdi. Onunla 2,5 sezon çalışma şansım oldu. Bütün Galatasaraylılar gibi benim gözümde de Fatih Terim’in yeri çok farklı. Onunla konuşmak, bir şeyler öğrenmek çok özel. Benim gelişimimde büyük katkısı var. Ayrılığı beni çok üzdü. Sayın Torrent de saha içinde ve dışında da bana çok destek oldu. Benim futbol görüşümle alakalı inanılmaz katkı sağladı.”