Arama Logo

Sinan Vardar: "Ersin-Can gerisi masal"
8
SİNAN VARDAR'IN AÇIKLAMALARI

Fotomaç gazetesi yazarı Sinan Vardar, Beşiktaş'ın Kasımpaşa ile 1-1 berabere kaldığı maçı değerlendirdi.

7
GERİLİM FİLMİ

Futbolda bir söz vardır; "Yarım sıfır olsun bizim olsun" diye... Beşiktaş işte dün böyle bir maç oynadı ve yine kazanamadı. Ve artık sabır taşı çatladı! Şimdi ne mi olacak? Gerilim filmi gibi izleyeceğiz. Ne olacaksa olsun ama Beşiktaşlılar böyle kötü futbolu hak etmiyorlar. Şapkalar öne beyler burası Beşiktaş! Yok öyle!

6
SERGEN YALÇIN'IN CESARETİ

Düşünün koca Beşiktaş'ta sadece iki oyuncu sahada ayakta durabildi. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, cesaretiyle Can'ı ilk 11'de sürmesi siyah-beyazlı takım için önemli bir artıydı. Maçın hemen başında Batshuayi'ye ara pası atmak isterken Can topu önünde bulurken yaklaşık 30 metreden harika bir gole imza attı.

5
ERSİN-CAN GERİSİ MASAL

İkinci yarı tel tel döküldü Beşiktaş... Kalede Ersin gününde olmasa Kasımpaşa bırakın kazanmayı, farka da koşabilirdi. Ersin-Can gerisi masal...

4
SİYAH BEYAZ GİBİ FARK

Gol umudu Batshuayi Kasımpaşa'nın savunma oyuncusu gibiydi. Sezon başındaki Batshuayi ile son haftalardaki Batshuayi arasında siyahla beyaz gibi fark var. Dün maçı izlerken acaba bu arkadaşın Londra'da işi mi vardı ki, sahaya ikiz kardeşini sahaya sürdü diye ciddi ciddi düşündüm.

3
KONDİSYON ERROR

Larin istekli ama yine son vuruşları yetersizdi. Beşiktaş, özellikle ikinci yarı geçen haftalarda olduğu gibi kötü ötesiydi. Fizik kondisyonun yine error vermesiyle berbat bir görüntü verdi. Vida- Welinton uyumsuzluğu zaman zaman kendini gösterirken bu Welinton nasıl Beşiktaş forması giyiyor gerçekten çok sinirleniyorum.

2
HEPİNİZE SIFIR

Ne umutlarımız vardı sezon başında... Oturun yerinize hepinize sıfır! Kasımpaşa dün iyi mücadele verdi. Bu takım nasıl sondan ikinci sırada inanılacak gibi değil. Mete Kalkavan iyi bir maç yönetti

1
KULAKLARIMA İNANAMADIM

Son sözüm Kasımpaşa taraftarlarına... Öyle küfür ettiler ki kulaklarıma inanamadım. Hele hele Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba'ya küfür ederken utanmadınız mı!