Sporx Extra Arama Logo

Sinan Vardar'dan Beşiktaş yorumu: "Galatasaray stadında şampiyonluk turu olur"

Fotomaç yazarı Sinan Vardar, Beşiktaş'ın Hatayspor'u 7-0 mağlup ettiği maçı yorumladı.
11
SİNAN VARDAR YAZDI

Fotomaç yazarı Sinan Vardar, Beşiktaş'ın Hatayspor'u 7-0 mağlup ettiği maçı köşesinde değerlendirdi. İşte Vardar'ın o yazısı...

10
"HEYECAN FIRTINASI YAŞADIM"

Maçın ardından müthiş heyecan fırtınası yaşadım. Dostlarımdan gelen tebrik telefonlarına yanıt vermeye çalışırken şunu düşündüm; Beşiktaş taraflı tarafsız alkış alarak şampiyonluğa uzanıyor. Her şampiyonluk çok değerlidir ama Beşiktaş camiasının zor günlerde ayağa kalkıp kenetlenerek sezonu şampiyon kapamasını tarih bir ayrı güzel ve özel yazacaktır. Dünkü futbol resitalinde Beşiktaş'ta kime ne methiye yazacağımı bilemiyorum.

9
"SEN BEŞİKTAŞ'IN EVLADISIN"

Öncelikle takımı kolej havasına büründüren, nokta transferler ve rakipleri gibi milyon dolarları sokağa atmayan adam gibi adam Sergen Yalçın'dan başlayayım. Sergen Hoca sen Beşiktaş'ın evladısın. İyi ki de öyle olmuşsun.

8
"SEN BEŞİKTAŞ'A, BEŞİKTAŞ SANA..."

Hocam sana futbolcuyken de hayrandık. Bugün şunu gururla söyleyebilirim ki sen Beşiktaş'a, Beşiktaş da sana yakışıyor.

7
"ORKESTRA ŞEFİ GİBİ"

Larin, Ghezzal, N'koudou harika ötesiydiler. Ghezzal yine müthiş oynarken sahada sanki Viyana Senfoni Orkestrası'nın duayen şefi Riccardo Muti futbol resitalini yönetiyor gibiydi.

6
"SERGEN YALÇIN'I HAKLI ÇIKARDI"

Sergen Hoca, Larin'i sahaya sürerken Kanadalı golleriyle Sergen Hoca'yı haklı çıkardı ve gol olup yağdı.

5
"ERSİN ŞANS VERMEDİ"

Maçın farklı skorunda lütfen es geçmeyelim; Ersin şahane 2 kurtarış yaptı ve maçın başlarında Hatay'a dönüş şansı vermedi.

4
"ALTYAPIDAN GELENLERLE ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK..."

Yine Yavru Kartal Rıdvan da şık bir gole imza atarak moral buldu.Necip, Ersin, Rıdvan gibi altyapıdan gelen oyuncularla şampiyonluk yaşamak benim gibi ömrünü altyapıya adamış bir futbol adamı için harika ötesi olacak.

3
"ÇEBİ VE YÖNETİCİLER GECELİ GÜNDÜZLÜ ÇALIŞTI"

Başkan Çebi ve yöneticiler biliyorum ki; geceli gündüzlü çalışarak bu gurur tablosunu oluşturdu. Onlara şapkamı çıkarıyorum.

2
"BEŞİKTAŞ ARTIK ŞAMPİ..."

Tabii ligin bitmesine daha 3 maç var. Şampiyon demeyelim ama Beşiktaş artık şampi...

1
"GALATASARAY STADINDA ŞAMPİYONLUK TURU"

Hatay geçtiğimiz hafta ortamı gerdi durdu. Amaçları neydi anlamadım Haftaya Galatasaray'ın stadında şampiyonluk turu olur mu? Olur olur, bal gibi olur.