Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Sinan Vardar: "Beşiktaş havaya giriyor"
7
SİNAN VARDAR YAZDI

Spor yazarı Sinan Vardar, köşesinde Beşiktaş'ın gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Yazının tamamını okumak için Fotomaç gazetesini satın alabilirsiniz.

6
"TAKIMI AYAĞA KALDIRDI"

Beşiktaş için çok zor bitecek gibi gözüken sezonda her şey yoluna girmeye başladı. Önder Karaveli ve teknik heyeti, önemli dokunuşlarla takımı ayağa kaldırmayı başardı. Çok kaliteli isimlerden oluşan siyah-beyazlı futbolcuların da son maçlardaki arzu ve isteği ve taraftarları da çok mutlu etti.

5
"KULÜBÜN GELECEĞİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Beşiktaş yeniden kazanma alışkanlığını kazanıyor. Tabii Necip, Ersin, Rıdvan, Emirhan gibi öz kaynaktan çıkan oyuncuların da artık takımın bir parçası olması kulübün geleceği için çok önemli... Artık alt yaş kategorilerinde forma giyen gençlerin ümitleri çok daha arttı. Onların da yolu artık çok açık...

4
"EKMEK ELDEN, SU GÖLDEN"

Tabii bunun yanı sıra takıma fayda sağlamayan isimleri de göz ardı etmemiz gerek... Lens, Ljajic, Douglas belli ki hayatlarından çok memnunlar... Bu isimlere 'ekmek elden su gölden' misali Beşiktaş'ın kasasından büyük paralar ödeniyor. Bir önceki yönetimin kazıkları olan bu futbolcular için Başkan Çebi ve yönetiminin bu konuda yapacağı bir şey yok ama yine de şartlar zorlanıp 'zararın neresinden döneriz kardır' mantığıyla bu oyuncuların kulüple ilişiği kesilmelidir.

3
"ŞANSI ÇOK ÇOK AZ"

Beşiktaş, Malatyaspor'la önemli bir maça çıkacak. Kartal, bu maçı da alırsa zirveyle olan puan farkını biraz daha eritebilir. Futbolda her şey olabilir ama tabii ki de Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı çok çok az...

2
"EMİRHAN GİBİ İKİ GENCİ DAHA MONTE ETMEYE ÇALIŞIYOR"

Bugün yeniden yapılanmanın, gelecekte güzel günler için plan ve projeleri hayata geçirmek zamanıdır. Önder Hoca'nın Emirhan İlkhan gibi en az iki genç ismi daha takıma monte etmeye çalıştığını biliyorum. Beşiktaş altyapısındaki her genç çok değerli ve birçoğu da büyük yetenek... Onlara destek olalım, onlara güvenelim. Beşiktaş'ın kurtuluşu ve gerçek başarı hikayesi yazması için öz kaynak düzeninin ayağa kalkmasıdır.

1
"BEŞİKTAŞ'I DÜNYA MARKASI HALİNE GETİREBİLİRİZ"

Genç yönetici Fırat Fidan ve ekibinin tesisleşme konusunda atılımları olduğunu biliyorum. Daha önce de yazdım. Vardar Ailesi olarak Fulya Şan Ökten Tesisleri için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Hep beraber, Beşiktaş'ı dünya markası haline getirebiliriz. Yeter ki başarıya inanalım ve Beşiktaşlılar olarak omuz omuza verelim.