Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Sinan Vardar: "Beşiktaş gerçek bir dünya markası olabilir"
7
SİNAN VARDAR YAZDI

Fotomaç yazarı Sinan Vardar, köşesinde Beşiktaş'ın gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Yazının tamamını okumak için Fotomaç gazetesini satın alabilirsiniz.

6
"BÖYLESİNE GÜZEL BİR KARAR İÇİN TEBRİK EDERİM"

Beşiktaş'ta olması gereken oluyor. Yönetim, camianın %100 destek verdiği Önder Karaveli ile sezon sonuna kadar devam kararı aldı. Camia bir bütün oldu ve Önder Karaveli'ye güvendi. Başta Sayın Ahmet Nur Çebi olmak üzere böylesine güzel bir kararı aldıkları için yöneticilerimizi tebrik ederim. Ama bitmedi...

5
"HAVADA METİN-ALİ-FEYYAZ DÖNEMİ KOKUSU VAR

Sadece yönetimin desteği yetmez. Camia olarak Önder Hoca ve ekibinin arkasında durmalıyız. Beşiktaş çok büyük bir virajı dönmek üzere. İnanıyorum ki; güzel günler bizi bekliyor. Havada Metin-Ali Feyyaz dönemi kokusu var.

4
"GERÇEK BİR DÜNYA MARKASI OLABİLİR"

Dünyanın dört bir yanındaki Beşiktaşlıların da yardımıyla genç yeteneklerin kazanılmasıyla Beşiktaş gerçek bir dünya markası olabilir.

3
"ARTIK BİRLİK OLMA ZAMANI"

Artık birlik olma dönemi... İşte geçmiş dönemin başkanı ibra olmadı ve artık gereken yapılacak. Tabii bıraktığı borçlar omuzlarımızda ama olsun Beşiktaş iyi bir yapılanmayla zorlukları kolaylıkla aşabilir.

2
"HEPSİ BAŞARIYA AÇ"

Ersin Destanoğlu, Rıdvan Yılmaz, Serdar Saatçı, Emirhan İlkhan, Koray Yağcı, Berkay Vardar, Demir Ege Tıknaz gibi gençlerin hepsi başarıya aç...

1
"HAYDİ BEŞİKTAŞLILAR"

TFF 1. Lig'de Ümraniyespor'u zirveye taşıyan Kartal Kayra Yılmaz da büyük aşama kaydetti. Uşakspor'a kiralanan Kerem Kalafat'ın takıma yeniden kazandırılması çok doğru bir karar. Önder Karaveli, Halim Okta ve pırıl pırıl gençleri takımda görünce çok mutlu oluyorum. Haydi Beşiktaşlılar, birlikte başarabiliriz.