Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Sinan Vardar: "Beşiktaş, gelecek sezon için umut verdi"
6
SİNAN VARDAR YAZDI

Spor yazarlarından Sinan Vardar, Beşiktaş'ın deplasmanda Göztepe'yi 2-0 mağlup ettiği karşılaşmayı köşesinde değerlendirdi. Vardar'ın yazısının tamamını Fotomaç gazetesinde okuyabilirsiniz.

5
"NEDEN 11'DE DEĞİLDİ?"

İki takımın da 3 puanı düşünmesi maça ayrı bir hava getirirken Valerien Ismael'in saha kenarındaki coşkusu takdir edilmeyecek gibi değildi. Ama geçen haftanın en iyilerinden Kenan Karaman neden ilk 11'de değildi; anlamakta zorluk çektim.

4
"ARTIK SABIRLARI ZORLUYOR"

19 dakikada iki sarı karttan atılan Rosier bu sezon benim hayal kırıklığım oldu. Maliyeti 10 milyon euro ama açık ve net; artık sabırları zorluyor. Böyle profesyonellik olmaz.

3
"CAN SİPERANE BİR OYUN ORTAYA KOYDULAR"

Beşiktaş 10 kişiyle skoru 2-0'a getirirken Josef'in gereksiz yere gördüğü kırmızı kart maça denge getirdi. İsmael savunmayı dörtlemek zorunda kalırkan Necip, Serdar, Montero can siparane bir oyun ortaya koydular.

2
"SANKİ 10 YILDIR KALEYİ KORUYOR"

Maçın parlayan yıldızı Emirhan İlkhan'dı. Nefis paslarıyla yine takımın en önemli gücü olduğunu gösterdi. Kaleci Emre Bilgin'in genç yaşına rağmen sanki 10 yıldır Beşiktaş'ın kalesini koruyor özgüveniyle oynamasına ayrı bir parantez açmak gerek. Çok da başarılı kurtarışlar yaptı. Ersin iyi bir fiyata satılırsa Mert Günok'la birlikte takımın kalesi güven altında olur. İsmael'in maçın ardından Emre'yi kucaklaması mükemmeldi.

1
"BURASI BEŞİKTAŞ"

Beşiktaş'ın kazanma isteği gelecek sezon için bize umut verdi. Ama Ismael'in yola çıkacağı isimleri çok iyi belirlemesi gerek. Burası Beşiktaş, lütfen herkes buna göre davransın. Yeni sezonda planlama ve projelendirmeye çok dikkat edilmeli. Göztepe'nin küme düşmesine üzüldüm ama dünyanın sonu değil.