Sporx Extra Arama Logo

Sergen Yalçın ile ikinci görüşme yapıldı!
5
SERGEN YALÇIN'DA YENİ GELİŞME

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın ile yürütülen sözleşme görüşmelerinde yeni bir aşamaya geçildi. Siyah-beyazlılar, tecrübeli çalıştırıcıyla İzmir'de ikinci kez buluştu. Asbaşkan Emre Kocadağ ile Yalçın'ın zirvesinde, sözleşme detaylarının yanı sıra gelecek sezonun kadro planlaması masaya yatırıldı.

4
2. TEKLİF: 15 MİLYON TL

1 yıllık mukavele konusunda hemfikir olunurken, daha önce yapılan 10 milyon TL'lik teklif, Sergen Hoca'nın düşündüğü rakam karşısında revize edildi ve 15 milyon TL'ye (1,4 Milyon Euro) çıkarıldı. Net maaşın dışında şampiyonluk bonusu başta olmak üzere ekstra başarı maddeleri de öneriye dahil edildi.

3
MİNİMUM 7 TAKVİYE İSTEDİ

48 yaşındaki teknik adam, transfer süreçlerinde daha etkin iş birliği isterken, kendi scout ekibiyle birlikte bizzat sürecin içerisinde yer almayı talep etti.

2
TRANSFER İSTEDİĞİ BÖLGELER

İç transferde Ghezzal, Rosier, Gökhan Töre, Utku Yuvakuran ve Güven Yalçın'ın kadroda tutulması gerektiğini bildiren başarılı çalıştırıcı, dış transferde ise sağ bek, iki stoper, orta saha, sol kanat ve iki santrfor olmak üzere minimum 7 takviye istedi.

1
TEKRAR GÖRÜŞÜLECEK

Sergen Yalçın ile ilerleyen günlerde bir görüşme daha yapılması ve en geç gelecek hafta imzaların atılması bekleniyor. [Sabah]