Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Sergen Yalçın'dan Wout Weghorst yorumu
9
SERGEN YALÇIN'DAN WEGHORST YORUMU

Wout Weghorst, Kayseri önünde 90 dakika oyunda kalarak 40 kez topla buluştu, son dakikada Ghezzal’a yaptığı müthiş asist ile 3 puanın kahramanı olurken, gelecek için ümit verdi. Peki Weghorst, Beşiktaş için doğru tercih mi? Sergen Yalçın ile birlikte eski futbolcular yorumladı. [Hürriyet / İsmail Er]

8
SERGEN YALÇIN

Çok iyi, karakterli oyuncu. Pas desteği şart. Koşmadık alan bırakmadı. Sahayı kontrol eden oyuncuyu severim. Tam bir takım oyuncusu.

7
ALi GÜLTiKEN

Çok iyi oyuncu. Top nerede olursa olsun kaleye göre hazırlıyor. Fiziki olarak çok iyi durumda. Çevresiyle uyum yakalarsa çok gol atar.

6
SAFFET SANCAKLI

Takıma faydalı bir oyuncu. Forvette çok golünün dışında da iyi adam. Pivot santrfor gibi oynuyor. Etrafında gol yapabilecek destekçi şart. Takım oyuncusu olması önemli. Golden sonraki sevinci güzel. Ghezzal’ı alkışlaması önemli.

5
ZAFER TÜZÜN

Teknik direktör gol sorununu çözer. Golcü pasla beslenmeli. Sağ ve sol kanatlardan pas gelmez ve kontratak başlamazsa Weghorst değil kim gelirse gelsin gol atması zor. Uyanık golcülerden biri. Gol atamadı ama attırdı. Müthiş fiziği var.

4
CELiL SAĞIR

Uzun zamandan bu yana Beşiktaş’a gelmiş en yararlı forvet. İnanılmaz servis yaratacak futbolcuların başında geliyor. Sahada basmadık yer bırakmadı. Kanatlar destek verirse coşar. Orta kesiyor, dikine oynuyor...

3
HASAN ÖZER

Fizik ve performans müthiş. Ama sağ ve sol kanatlardan beslenmesi gerek. Mücadeleci çok doğru tercih. Alexander Sörloth’tan çok çok daha iyi bir golcü.

2
SONER TOLUNGUÇ

Teknik Direktör Valerien İsmael’in bu sistemde beslenmesi zor. Orta saha eksik olduğu için ceza sahası içinde akıcı oyunla ilgili sıkıntı yaşadı. Weghorst temel eğitimi yüksek oyuncu, maçın içinde enerjik aktif ancak pozisyon bulmakta zorlanıyor.

1
ALi ASIM BALKAYA

İstasyon bir oyuncu. Golde bunu gösterdi. Pozisyon bulursa ayakları iyi. Bir kere golcü zeki olmalı. Çok akıllı ve kapanan Kayserispor’un kilidini açmayı başardı.