Arama Logo

Sergen Yalçın'dan Teixeira'ya derbi mesajı

Sergen Yalçın, takımın dünyaca ünlü Brezilyalısı Alex Teixeira’yı Galatasaray maçına bu sözlerle hazırlıyor: “Kariyerin ortada. Maç eksiğini giderme adına sana olabildiğince süre vermeye çalışıyorum. Büyük maçlar, büyük oyuncularla kazanılır. İşte sana önemli bir fırsat. Taraftarımız önünde oynayacağımız derbide senden gol ve asist katkısı bekliyorum”
5
SERGEN YALÇIN'DAN ÖZGÜVEN YÜKLEMESİ

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, pazartesi günü oynanacak dev mücadele öncesinde takımına özgüven yüklemesi yapmaya devam ediyor. Başarılı hoca, takımla yaptığı toplantıların ardından bireysel olarak görüşmelere de başladı.

4
ANTRENMAN SONRASI TEIXEIRA İLE BİR ARAYA GELDİ

Yalçın, derbinin kaderini belirleme potansiyeli bulunan Alex Teixeira’yla dünkü antrenman sonrasında bir araya geldi.

3
"BÜYÜK MAÇLAR, BÜYÜK OYUNCULARLAR KAZANILIR"

Yalçın’ın, bu görüşmede Sambacı’ya, “Kariyerin ortada. Maç eksiğini giderme adına sana olabildiğince süre vermeye çalışıyorum. Büyük maçlar, büyük oyuncularla kazanılır. İşte sana önemli bir fırsat. Taraftarımız önünde oynayacağımız derbide senden gol ve asist katkısı bekliyorum” sözlerini kullandığı öğrenildi.

2
"ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIM"

Yıldız futbolcunun ise Yalçın’ın bu sözleri sonrasında elinden gelenin en iyisini yapacağını söylediği kaydedildi.

1
TAKIM İDMANI YETMİYOR

Takım çalışmalarına ek olarak bireysel olarak da hazırlıklarını sürdüren Alex, Vodafone Park’ta yaklaşık 20 bin taraftarın önünde oynanacak karşılaşmaya performansıyla damgasını vurup beklentileri karşılamanın hayalini kuruyor. (Fanatik)