Arama Logo

Sergen Yalçın'dan Altay maçı öncesi öğrencilerine net mesaj

Beşiktaş’ın hocası Sergen Yalçın yaşanan sakatlık kabusuna rağmen Altay deplasmanından 3 puanla dönecek güçte olduklarının altını çizdi, “Sahada 11 kişi olduğumuz sürece eksiğimiz var demeyeceğiz. Şartlar ne olursa olsun cesur oynayarak kazanmamız lazım” dedi.
5
BEŞİKTAŞ, İZMİR'DE MORAL ARIYOR

Sakatlık kabusuyla boğuşan Beşiktaş bugün İzmir deplasmanında Altay’la kritik bir puan mücadelesine çıkacak. Adana Demirspor karşısında 3-0’lık üstünlüğünü koruyamayıp son saniye golüyle sahadan 3-3’lük skorla ayrılan Kartal, Altay’ı yenerek moral bulmayı hedefliyor.

4
HEM 3 PUAN İSTEĞİ HEM UYARILAR

Milliyet'ten Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; Teknik Direktör Sergen Yalçın zorlu müsabaka öncesi BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde oyuncularıyla gerçekleştirdiği son toplantıda hem galibiyet istedi hem de uyarılarda bulundu. Siyah-beyazlı çalıştırıcı şartlar ne olursa olsun karşılaşmanın tamamında kazanma arzusuyla oynamak zorunda olduklarının altını çizdi.

3
"EKSİĞİMİZ VAR DEMEYECEĞİZ"

Futbolcularından cesur futbol ve daha fazla ciddiyet isteyen Sergen Yalçın’ın, “Evet takımdaki sakatlıklar fazla ama biz sahada 11 kişi olduğumuz sürece kesinlikle eksiğimiz var demeyeceğiz. Çıkıp kendi futbolumuzu oynayacağız." söylediği ifade edildi.

2
"CESUR OYNAMALIYIZ"

Sergen Yalçın'ın, "Şimdiye kadar yaptığımız tüm toplantılarda cesaretli olun dedim. Yoğun bir dönemdeyiz ancak her maçın önemi var her maçı kazanmak için oynamak zorundayız. Altay karşısında da şartlar ne olursa olsun cesur oynayarak galip gelmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

1
SERGEN YALÇIN'DAN UYARILAR

Siyah-beyazlı hocanın, Adana Demirspor maçının ikinci yarısında oyuna girip, fazla varlık gösteremeyen isimlere uyarılarda bulunduğu da ifade edildi. Sergen Yalçın’ın, ikinci yarılarda hamle oyuncusu olarak sahaya sürülen futbolculardan daha gayretli olmalarını ve takıma katkı yapmalarını istediği öğrenildi.