Arama Logo

Şenol Güneş derbi planını belirledi
5
GÜNEŞ, PLANINI BELİRLEDİ

Süper Lig’de 27. haftada pazar akşamı oynanacak kritik Fenerbahçe derbisi öncesi Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş planını belirledi. (Milliyet)

GÜNEŞ, PLANINI BELİRLEDİ
4
SAVUNMADA DEĞİŞİM YOK
Özellikle adale sakatlığı düzelen ve takımla çalışmalara başlayan Tayyip Talha Sanuç savunmadaki yerini alabilecek. Böylece Tayyip Talha-Colley ikilisi tandemde yer alabilecek.
SAVUNMADA DEĞİŞİM YOK
3
DERBİNİN KİLİDİ ORTA SAHA

Savunma 4’lüsünde Onur-Tayyip Talha-Colley-Masuaku forma giymiş olacak. 4-1-4-1 formasyonunu tercih eden Şenol Güneş, özellikle orta sahaya büyük önem veriyor. Orta sahadaki kurgu derbinin kilidi olarak görülüyor.

DERBİNİN KİLİDİ ORTA SAHA
2
BOL BOL ŞUT İSTİYOR
Şenol Güneş’in Fenerbahçe deplasmanında Gedson Fernandes, Salih Uçan ve Hadziahmetovic 3’lüsüne şans vermesi bekleniyor. Tecrübeli çalıştırıcının bu üç oyuncusuna şut uyarısında bulunduğu da kaydedildi. Üç futbolcudan da rakip kaleye daha fazla şut göndermeleri ve sık sık kaleyi yoklamaları isteniyor.
BOL BOL ŞUT İSTİYOR
1
EN GÜVENDİĞİ İSİMLER
Hücum hattında da Ghezzal, Cenk Tosun ve Aboubakar, Şenol Güneş’in en güvendiği isimler olarak dikkat çekecek. Bilhassa Ghezzal’in duran top kullanma başarısı, Aboubakar ve Cenk’in de bitiricilikleri teknik heyetin ana planı olacak.
EN GÜVENDİĞİ İSİMLER