Arama Logo

Şansal Büyüka: "Zaman dediğin değirmen taşı"

Milliyet yazarı Şansal Büyüka, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi. Büyüka'nın yazısının tamamını Milliyet'i satın alarak okuyabilirsiniz.
9
BÜYÜKA: "FATİH TERİM'E 2 SORU"

Milliyet yazarı Şansal Büyüka, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi. Büyüka'nın yazısının tamamını Milliyet'i satın alarak okuyabilirsiniz.

8
"BİR USTA, BİR LİDER"

Galatasaray, garantörü Muslera’yı acil forma sokamazsa... Geri dörtlüsünü bekleriyle, stoperleriyle toparlayamazsa... Orta sahasına bir usta, bir lider bulamazsa... Golcülerini seri üretime sokamazsa... Bu gençlik aşısı “şampiyonluk antikoru” üretmez.

7
"ZAMAN DEDİĞİN DEĞİRMEN TAŞI"

Fatih Terim, Göztepe maçının devre arasında bazı taraftarlarla tartıştıktan sonra, maçın ardından “Futbolda vefa yok, kırıldım” dedi. Elbette yok Hocam... Tribünlerin bir bölümü 2000 destanını bilmiyor, yaşamadı, hatırlamıyor bile... Zaman dediğin “değirmen taşı” gibi öğütüp duruyor.

6
"Z KUŞAĞI KENDİNİ GÖSTERİYOR"

Üstelik her statta Z kuşağı kendini göstermeye başladı. Bulduğu ile yetinmeyen, daha fazlasını isteyen, analitik düşünen, ne kadar futbol oynandığını bilen, fark eden bir kuşak...

5
"VEFA YERİNE BAŞARI"

Siyasette, sporda, hatta her yere Z kuşağı artık egemen oluyor. Bunun için vefa aramak yerine başarıyı arayın.

4
FATİH TERİM'E 2 TEMEL SORU

Fatih Hoca’ya hak veriyorum. Galatasaray geçmiş sezonlarda da gerilerden gelip çok şampiyon oldu. Ancak ortada iki soru var.

3
"GÜÇLÜ MÜ?"

1- Bu kadro, o şampiyon olan kadrolar kadar güçlü mü?

2
"O KADAR FORMDA MI?"

2- Bu Fatih Hoca, o yılların Fatih Hoca’sı kadar formda mı?

1
"GALATASARAY'A MOTİVASYON"

Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Oğulcan transferiyle ilgili ihtilaf yaşadıkları Galatasaray’ın adını kullanmadan , “O takımı Rize’ye gömmemiz lazım” açıklamasını yaptı. Bu açıklama Rize şehrinin hoşuna gider. Bu açıklama Rizespor takımını gerer. Bu açıklama Galatasaray takımını motive eder.