Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray değerlendirmesi!
11
RIDVAN DİLMEN'İN SÖZLERİ

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Sivasspor'u 2-0 yendiği maçı TV8,5'ta değerlendirdi.

RIDVAN DİLMEN'İN SÖZLERİ
10
"G.SARAY 13 KİŞİ OYNADI!"

Başakşehir maçı, İstanbulspor ve bu maç sonunda hemen hemen hiç fark yok. İStanbulspor ile bu maçta Muslera bir kez tehlike yaşadı. Futbol 11'e 11 oynanır. Galatasaray bugün 13'e 11 oynadı. Torreira 2-3 kişilik oynadı. Son zamanlarda iyice tavan yapmış bir Torreira izliyoruz.

\
9
"PRES YAPARAK KALESİNİ KAPATIYOR"

3 maçtır gol yemiyor. Gol nasıl yenmez, savunma yaparak. Ama Galatasaray savunma yapmıyor. Savunma yaparak değil, pres yaparak atıyor ve yemiyor. Oynadığı son 3 maç da birbirine benzer.

\
8
"KONYA MAÇI DERS OLDU"

Konya maçında iyi oynarken kaybetti ve bunun Galatasaray'a yarayacağını söyledim. Okan hocaya bu ders oldu. Şimdi macera aramıyor artık.

\
7
"ICARDI'Yİ RİSKE ATMADI"

Top Galatasaray'da olduğunda sanki 4-1-4-1 gibi oynuyor. Fredrik Midstjö'yü oyuna alarak orta alanı 2'ledi. Skor 2-0'a geldiğinde Icardi'yi riske atmamak için oyundan çıkardı. Fenerbahçe maçına skor avantajı olsa da risk almak istemiyorum, garantiye alayım diyor. Doğru bir strateji oluyor.

\
6
"CİĞERİYLE OYNUYORLAR"

Maçı izlediğimizde ben beyazlar sarı kırmızıları yenebilir diyemiyorum. Son viraja geldiği için gerçekçi bir oyun oynatıyor Okan Hoca. Her oyuncu kondisyonla birlikte ciğerle oynamaya başlıyor.

\
5
"G.SARAY'IN ÇOK GÜÇLÜ OYUNU VAR"

Sivasspor fizikli bir kadroyla oynadı ama Galatasaray'ın çok güçlü bir oynu var. Bu kadroya karşı çok şansınız yok. Galatasaray'ın merkezdeki stoperleri çok güzel oynuyor. Torreira'nın performansı stoperlerin, Kazımcan'ın, Kerem'in performansını arttırıyor.

\
4
"ÇOK HÜCUMCUYLA KAZANILMAZ"

Çok fazla hücum oyuncusuyla kazanacaksın diye bir şey yok. İtalyan orta sahasıyla başladın onunla bitireyim diyor Okan hoca. Kadro biraz sallansa da toparladılar.

\
3
"4 SOL BEK ŞİMDİDEN HAZIR"

Galatasaray şimdiden sol beki cebine sokacaktır. Şu anda transferle uğraşacak durumda değillerdir. Bir hafta bekleyip şampiyon olduktan sonra transfer işine bakar. Sol bek için 4 oyuncu kesindir ama Icardi'de hazırlık falan yoktur.

\
2
"SAVUNMA ÇEREZ GİBİ GELDİ"

Türkiye'deki savunma oyuncuları Mauro Icardi'ye çok hafif geldi. Mahallede küçük çocuklar olur ya onlarla oynuyor sanki. Müthiş bir oyuncu. Bu savunma oyuncuları çerez gibi kaldı. PSG'ye de dönebilir tekrar. Bunu bırakmayabilirler.

\
1
KIRMIZI KART POZİSYONU

Robin Yalçın ve Mertens'e direkt kırmızı kart gösterseydi VAR hakemi çağırmazdı. İki kritik pozisyon var. İkisini de gördü ama vermedi.

KIRMIZI KART POZİSYONU