Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray değerlendirmesi!
15
RIDVAN DİLMEN'İN SÖZLERİ!

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Trabzonspor'u 2-1 mağlup ettiği maçı TV8,5'ta değerlendirdi.

14
"G.SARAY TARİHİNİN EN İYİSİ"

"Muslera'nın umarım ciddi bir sakatlığı yoktur. Küçük bir yaralanma olsaydı çıkmazdı diye düşünüyorum. Benim gördüğüm Galatasaray tarihinin en iyi kalecisi. Taffarel falan da dahil.

13
"KONTROLDEN ÇIKTI"

Maç golden dolayı heyecanlı başladı. Oyunun son bölümünde oyun heyecanıyla kontrolden çıkan bir Trabzonspor oldu. Uzatmalarda bulduğu pozisyonları maçın tamamında bulamadı.

12
"ENERJİSİ DÜŞÜK"

Enerjisi düşük. Reaksiyonu çok kötü. Oyuncular oyun disiplininden kopuktu. Bir önceki Beşiktaş oyununa benziyor. Galatasaray bugün ciddi bir farkla kazanacağı maçı az daha 2-2 bitiriyordu. Uğurcan'ın çıkardığı en az 4-5 net vardı.

11
"AZ, ÇOK HEP TUTUYOR"

Uğurcan çok top geldiği zaman daha iyi oluyor. Altay da öyle. Muslera için bu öyle değil tabi. O az da gelse çok da gelse tutuyor. Maçın başında öne geçmeleri onlar için avantajdı belki ama Abdullah Avcı garip garip değişiklikler yaptı.

10
"G.SARAY MAÇI HAK ETTİ"

Sıkıntısı yoksa Baksetas oyundan çıkmamalıydı. Galatasaray maçı hak etti. Soğuk ve fırtınaya rağmen havaya girmiş ve konsatrasyonu üst düzeydeydi. Erken yenen gol Galatasaray'ın stratejisini de değiştirdi.

9
"YARIŞTA OLSAYDI OYNATMAZDI"

Trabzonspor şampiyonluk yarışında olsaydı Lahtimi'yi oynatmazdı. Bu kadro çok zayıf kaldı. Bu takım 1-0'ı asla koruyamaz. Çnde çok usta ayakları var Galatasaray'ın. Maçtan önce neden Barış'la başladı diyemezsiniz Okan Buruk'a.

8
"HİÇ KOLAY DEĞİL"

Galatasaray 15 resmi maçtır kazanıyor. Hiç kolay değil. Ben olsam her maç Yusuf'u oynatırım. Bakasetas'ın bugünkü performansı fena değildi. Uğurcan en çıkışta olduğu maçını oynadı.

7
"İÇ SAHA GİBİ OLMAZ"

Şampiyonluk yarışından koptuğunuz zaman deplasman maçları iç saha gibi olmaz. Trabzonspor taktik disiplininden koptu. Abdullah Avcı izlerse sistemin hataya uğradığını görmesi lazım. Rus ruletine döndü oyun.

6
"HAVAYA GİRDİN Mİ GİDERSİN"

Futbol öyle bir oyun ki bir büyük kulüp havaya girdiği zaman o rüzgarla gidersiniz. Galatasaray iki maça da geri dönüş yaptı. Havaya giren takımların böyle olduğunu düşünüyorum.

5
"KALECİ VE SOL BEK ALACAKLAR"

Ben Galatasaray'ın mutlaka bir kaleci ve sol bek alacağını düşünüyorum. İşini de şansa bırakmayacaktır. Muslera'nın durumunu bilmiyorum ama...

4
"DÜZELME İHTİMALLİ ZOR"

Sezona kötü başlarsa büyük takımların düzelme ihtimali zor. Ama iyi başlarsa o havayla en iyisini yapar. Trabzonspor geçen yılın 16 puan gerisinde. Galatasaray ise 17 puan daha fazla almış.

3
"ARTIK 'ŞAM...' DİYEBİLİRİZ"

Galatasaray artık 'Şam'a kadar geldi. Trabzonspor'un bugün forması 2-1 kaybetti. Trabzonspor olmasaydı bu maç 5-1 biterdi. Trabzonspor'un bunu düşünmesi lazım.

2
"MUTLAKA FAYDALI OLUR"

Abdülkerim çok formda. Yerden, havadan kartal gibi ısırıyor. Formu geç tuttu ama tam tuttu. Torreira bugün çok kötü oynadı. Kaan Ayhan çok yönlü bir oyuncu. Galatasaray'a mutlaka faydalı olacaktır. Galatasaray yıldızları aldığı sene şampiyon oluyor.

1
"KREDİSİ YOKTU"

Okan Buruk oyun olarak değil, skor olarak iyi başladı. Oyuncular da kendine geldikten sonra camia ve taraftar inanmaya başladı. Okan Buruk'un Fatih Hoca kadar kredisi yoktu.