Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den Alanyaspor - Fenerbahçe yorumu
13
RIDVAN DİLMEN'İN YORUMLARI
Rıdvan Dilmen, TV8,5 ekranlarında Alanyaspor - Fenerbahçe maçını değerlendirdi.
RIDVAN DİLMEN'İN YORUMLARI
12
"İLK YARIDA 47-48 PUAN TOPLARLAR"
"Kıran kırana bir maç izledik. Uzun yıllardır olmayan 5'te 5'i yaptı Fenerbahçe. İki kez olmuş daha önce. Biraz hesap yaptığımız zaman 47-48 puan civarı yapabilirler sezonun ilk yarısında."
\
11
"BEKLEDİĞİMDEM DAHA ZOR KAZANDILAR"
"Aslında beklediğimden daha zor kazandılar, ben daha kolay kazanır Fenerbahçe sanıyordum. Fenerbahçe'nin güçlü kadrosu en fazla 4 kez mağlup olur. Seri yakalayacağını düşünüyordum zaten. Milli maça kadar tüm maçları kazanabileceğini düşünüyorum Fenerbahçe'nin"
\
10
"ÖNEMLİ OLAN FUTBOLCULARIN SAKİN KALMASI"
"Kolay hiçbir maç yok ama kabul edelim siklet farkı var. uzun yıllardır olmadığı gibi taraftarın konsantre olduğunu görüyoruz. Sadece futbolcu, hoca yönetim değil taraftar da öyle. Çekinceleri acaba bu hakem işleri ne olur diyenler var. Burada önemli olan futbolcuların sakin kalması, daha da önemlisi İsmail hocanın sakin kalması gerekiyor"
\
9
"TARİHİN EN GÜÇLÜ 3 KADROSUNDAN BİRİ"
"Bu takımın geçmiş yıllara göre bu kadar çok transfer yaptığı sezonlar oldu ama tarihinin en güçlü kadrolarından biri yaptığını görmemiştik. En iyi 3 kadrosundan birisi. Sadece 11 olarak değil geniş kadro olarak görelim. 2023-2024 sezonunda en değerli maçı Twente maçı oldu Fenerbahçe'nin."
\
8
"İKİ KUPAYI DA VERSELER LİGİ ALAYIM DERLER"
"Fenerbahçe'nin Avrupa'yı ligden daha geride gördüğünü düşünüyorum ben. İkisini verseler ligi alayım derler. Konferans Ligi'ndeki maçı düşünmüyorlar şuanda mesela."
\
7
"DZEKO DA RONALDO GİBİ DİYOR"
"Ronaldo nasıl diyor 'Ayaklarım gittiği yere kadar oynayacağım ve gollerimi atacağım' diye. Dzeko'da aynen öyle diyor."
\
6
"ARTIK TUTANIN DA ATANIN DA İYİ"
"Bugün sahaya çıkan 11 şampiyonluğa oynar söyleyelim. Livakovic ülkesinde her yıl şampiyonluğa oynayan bir karakter olduğunu gösterdi. İlk yarıda çıkardığı top sezonun ilk 10'una girecektir. Artık tutanın da iyi. Aç santraforun da var. Bu da seni sezon başından beri 12'de 12 yaptırıyor"
\
5
"9 KASIM'A KADAR İSTANBUL'DAN ÇIKMAYACAKLAR"
"İsmail hoca oyunun son bölümünde kritik deplasmandayım dedi ki, 3 kritik uçakla gittiğim deplasmandan döndüm. 9 Kasım'a kadar İstanbul'da 6-7 maç oynayacaklar İstanbul içerisin
\
4
"TURU GEÇMESEYDİ NEREDE OYNATACAKTI?"
"Twente maçını kaybedip elenseydi tüm kadrosunu oynatma şansı buldu. Eğer tur geçmeselerdi bu kadar oyuncuyu nerede oynatacaklardı."
\
3
"FRED SANKİ MODA'DA DOĞUP GELMİŞ"
"Ben Anadolu takımını çalıştıran hoca olsam üç büyüklerden gelecek oyuncuları iyi araştırıp alırım. Fred, Moda'da doğup Fenerbahçe'ye gelmiş gibi oynuyor. Hala 20 yaşındaki genç oyuncu gibi kendisini ıspatlamak için oynuyorumuş gibi."
\
2
"YORGUNLUK NORMAL"
"12 galibiyet üst üste yaptı İsmail hoca, bitti! Özgüven de var artık sonuna kadar. Fenerbahçe oyunu forse ettiği için iyi yolda ama tabii ki yorgunluk olduğunu da görebiliyoruz, bu dönemde bu da normaldir"
\
1
"GALATASARAY'IN GEÇEN SEZON YAPTIĞI GİBİ"

"Fenerbahçe 5 maç yaptı ligde ve 4'ünü tek farklı kazandı. Tıpkı Galatasaray'ın da geçen sezon yaptığı gibi. İsmail hocaya helal olsun iyi işler yapıyor. Hakemler de çok rahat Fenerbahçe maçları yönetiyor artık."

\