Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Rıdvan Dilmen: "Amaca giden yol meşrudur"
13
RIDVAN DİLMEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-VavaCars Fatih Karagümrük mücadelesi sonrası değerlendirmelerde bulundu.
12
"KARAGÜMRÜK DAHA İYİYDİ"

"Fatih Karagümrük, Fenerbahçe'den daha çok pozisyona girdi. Fenerbahçe'nin ikinci yarıda Rossi ile bulduğu pozisyon dışında büyük bir tehlike yaratamadı."

11
"O İSME BAYILDIM"

"Karagümrük'ün inşallah kendi stadı olur. Bir oyun kültürü kazanmış durumdalar ve en önemli özellikleri tecrübeli bir takım olmaları. Ayrıca Burak Bekaroğlu'na bayıldım."

10
"İKİNCİLİĞİ KORUDU"

"Oyunun son anlarında Fenerbahçe seyircisinin ıslıklarını gördük. Ancak Fenerbahçe'nin son anlardaki rolanti oyunu ve maç içindeki çok zorlamaması, tamamen ikinciliği korumakla alakalı."

9
"AMACA GİDEN YOL MEŞRUDUR"

"Fenerbahçeli oyuncular üzülmesin, amaca giden yol meşrudur. İsmail Kartal'ın gelirken 3 hedefi vardı; Konferans Ligi, Türkiye Kupası ve lig ikinciliği."

8
"MERT HAKAN ARANDI"

"Bazı oyuncuların değerini oynarken anlamazsınız. Mert Hakan da o oyunculardan. Bugün Fenerbahçe çok aradı onu."

7
"HOCA, VALENCIA'YI TUTMUYOR"

"İsmail Kartal, 2 haftadır Serdar Dursun'u çok geç oyundan alıyor. Enner Valencia lige çok uygun bir oyuncu olmasına rağmen hoca onu pek tercih etmiyor."

6
"LİG BİTTİ"

"Bugün itibarıyla ligin bittiğini düşünüyorum. Şampiyon belli, düşenler belli, Fenerbahçe'de o averaj farkıyla ikinciliği kaybetmeyecektir."

5
"VOLKAN DEMİREL FARK YARATIYOR"

"Volkan Demirel farklı bir antrenörlük modeli gösteriyor. Günümüzde her antrenörün savunmadan pasla çıkmaya çalıştığını görüyoruz. Volkan Hoca, buna mecbur olunmadığını gösterdi."

4
İRFAN 8 OYNAR MI?

"İrfan Can, 8 numara oynar mı? Şu an Fenerbahçe, İrfan'ın 8 oynayabileceği bir futbol oynamıyor. Yeni hoca gelirse farklı olabilir."

3
"KARAGÜMRÜK'E STAD LAZIM"

"Uzun vadede Karagümrük gibi kulüplerin ligde kalması için kendi semtinde bir stada ihtiyacı olduğunu düşünüyorum."

2
"VALENCIA KALMALI"

"Fenerbahçe'nin Enner Valencia hakkında ne düşündüğü bilmiyorum ancak bence kesinlikle takımda kalması gerekiyor. Onun dışında bir forvet daha alınması gerektiğini düşünüyorum."

1
"BU İSİMLERLE 4-4-2 OLMAZ"

Jorge Jesus ile Fenerbahçe 4-4-2 oynar mı?

"Fenerbahçe'nin 4-4-2 oynaması için bir forvetin Necati Ateş gibi 10.5 numara oynaması gerekiyor. Kanatlarda da orta sahadan devşirme oyuncular ile oynanır 4-4-2. Örneğin bugünkü gibi bir kanatta Rossi bir Osayi ile oynayamazsınız."