Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Reha Kapsal'dan Ali Koç'a İsmail Kartal eleştirisi
10
REHA KAPSAL'DAN İSMAİL KARTAL YORUMU

Reha Kapsal, Fenerbahçe'nin İsmail Kartal ile sezon sonuna kadar anlaşmasını A Spor canlı yayınında değerlendirdi. İşte Reha Kapsal'ın  sözleri...

9
"BİR KULÜP BU KADAR KÖTÜ YÖNETİLEMEZ"

3.5 senedeki Ali Bey'in başarısızlığı tez konusu olur. Normal bir şey değil, her anlamda. Bir kulüp bu kadar kötü yönetilemez. Hele bir büyük kulüp. Ali Bey, ilk seçildiğinde bir hazırlığı olmadan gelmiş. Yönetime güçlü kişiler alarak, ortaya para koyarız düşüncesi ile gelmiş, bu çok yanlış.

8
"FENERBAHÇE'NİN GELDİĞİ NOKTA"

Fenerbahçe'de o kadar kötü bir teknik yapı oluştu ki, ne bir futbol aklı ne bir futbol düşüncesi.. Bununla ilgili zerre bir düşünce yok. Hep aynı şeyleri yapıp, farklı şeyler beklenmez. İşte Fenerbahçe'nin geldiği nokta...

7
"YANAL'DAN KARTAL'A GEÇİŞ"

Ali Koç, ilk başkanlık seçimi sürecinde Ersun Yanal ismi geçmişti ve 'Siz benim vizyonumu anlayamamışsınız' dedi. Şimdi Ersun Yanal'dan İsmail Kartal'a geçiş oldu. İsmail hoca bu geçiş süreci olabilir ama siz camianıza, taraftarınıza farklı hayaller kurduyorsunuz.

6
"BU MAÇLARA HOCASIZ ÇIKTINIZ"

Bir aylık süreç geçti. Fenerbahçe, Karagümrük'le oynadı, Adana Demirspor'la oynadı, kupa maçında Afyon'a eleniyordu neredeyse. Bu maçlara teknik direktörsüz çıkıldı. Madem Pereira gönderme planınız vardı, bu karardan önce başka teknik adamlara giderdiniz, hazırlık yapardınız. Eğer olmazsa iki gün içinde İsmail Kartal'ı getirebilirdiniz.

5
"PLANSIZ, ANLIK VE GÜNLÜK"

Bu kadar plansız, anlık, günlük. Bir kulüp nasıl böyle yönetilebilir, bu normal değil. Bir aydır Fenerbahçe'nin teknik direktörü yok. Bu süreçte teknik, taktik, fiziksel olarak takım geriye gitmiştir.

4
"HAYALLER KURDURUYORLAR AMA..."

Löw, Jesus, Schmidt isimleri geçti. Fenerbahçe, Schmidt'i üçüncü sıraya koymuş. Schmidt'in haberi var mıdır acaba bundan? PSV, Ajax'ı geçmiş, lider. Son anda Şampiyonlar Ligi'ne gidemediler. Böyle bir teknik adamı üçüncü sıraya aldı Fenerbahçe. Jorge Jesus, Löw... Hep bir hayal kurdurup, hayatın gerçeklerine döndü Fenerbahçe.

3
"BÜYÜK CAMİALARDA BÖYLE OLMAZ"

Bir kulüp isteyerek bu kadar kötü yönetilemez. Başıboş bırakılamaz. Hele büyük bir camia. Büyük camialar böyle olmaz. İyidir, kötüdür, hemen iki gün sonra refleks gösterip İsmail Kartal'ı getirsiniz Pereira'nın ardından.

2
"ALLAH YARDIMCISI OLSUN"

Bu kadar oyuncuya dayalı düzen olan bir takım var mıdır? Fenerbahçe'de başkan da bir düzen kurmaya çalışıyor. Fenerbahçe'de bizden çok ben diyen, yüksek egolu oyuncu var. Askerden çok general var. İsmail Kartal'ın da Allah yardımcısı olsun.

1
"BİR TEZ KONUSUDUR BU"

Bir futbol kulübü nasıl yönetilmez. Fenerbahçe için tez konusudur bu. Fenerbahçe'nin 3.5 yıldır başarı hiçbir hazırlığı yokmuş. Futbol aklı, düşüncesi yokmuş.