Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

PSG'nin yıldızı Neymar'dan özel röportaj!
12
NEYMAR'DAN ÖZEL RÖPORTAJ

Paris Saint-Germain'in süperstarı Neymar, FIFA'ya özel bir röportaj verdi, en sevdiği şeyleri de sıraladı. İşte Neymar röportajı...

11
"BREZİLYALI GENÇLER ÇOK YETENEKLİ"
Brezilya'nın gençlerinin hepsi çok yetenekli. 2022 geldiğinde hepsi daha da hazır duruma gelecek. Brezilya'nın henüz ortaya çıkmamış birçok yeteneği var.
10
"EN BÜYÜK RAKİPLER..."
2022'de Brezilya'nın en büyük rakipleri Fransa, Belçika, İngiltere ve Arjantin olacaktır.
9
"MESSI EN İYİSİ"
Messi'nin yanında oynamak sıra dışı bir tecrübe demek. Onunla arkadaş oldum. İzlediğim oyuncular arasında, Messi en iyisi.
8
"THE BEST BİR TAKINTI DEĞİL"
"The Best" ödülünü kazanmak benim için bir takıntı değil ancak her gün bir öncekinden daha iyi olmak için çalışıyorum. Her zaman bireysel ve kollektif olarak kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Eğer bir gün ödülü kazanırsam, bu çalışmamın sonucunda olacak.
7
"MBAPPE BİR FENOMEN"
Mbappe bir fenomen. Tarihin en iyisi olma potansiyeli var. Takım arkadaşı olarak ona sahi olmak büyük bir onur. Birbirimizi saha içinde ve dışında çok iyi anlıyoruz. Onu seviyorum!
6
"TARİHİN EN İYİ PSG'Sİ DEĞİL AMA..."
PSG'nin, tarihin en güçlü PSG'si olduğunu söyleyemem ancak farklı bir atmosfer var ve daha kendine güveni olan bir takımla birlikteyim. Bu her geçen gün bize daha da yardımcı oluyor.
5
"OĞLUMUN HÜCUM HATTINDA..."
Oğlum sporu seviyor ve arkadaşları ile futbol oynamaya da bayılıyor. Ancak benden farklı, futbol konusunda benim kadar tutkulu değil. Messi'yi, Mbappe'yi ve Ronaldo'yu seviyor. PlayStation'da hücum hattında Messi, CR7, Mbappe ve ben varım.
4
İZLEMEYİ SEVDİĞİN 3 FUTBOLCU?
Ronaldinho, Robinho ve Messi
3
İZLEMEYİ SEVDİĞİN 3 SPORCU?
Medina, Curry ve LeBron.
2
İZLEDİĞİN EN İYİ DİZİ?
Çok dizi izliyorum, birçok sevdiğim dizi var ancak La Casa de Papel'e özel bir sevgim var.
1
SEVDİĞİN YEMEK?
Pilav, fasülye, biftek ve patates. Aşçı olarak gerçekten kötüyüm, misafirlere sadece iyi bir yumurta kızartabilirim.