Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Osman Şenher: "Icardi, Kerem'i yıldız yapar"
7
OSMAN ŞENHER YAZDI

Milliyet yazarı Osman Şenher, köşe yazısında Galatasaray ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. İşte Şenher'in yazısında öne çıkan ifadeler...

6
"ICARDI'NİN GÖREVİNİ ÜSTLENECEK KİMSE YOK"

Dünya Kupası'nı buruk da olsak seyrediyoruz. Bende şok yaratan müsabaka, Arjantin-Suudi Arabistan maçı oldu... Suudiler favori gösterilen Arjantin'in resmen içinden geçti. Üzüldüm mü, hayır; hatta sevindim. Icardi, Galatasaray'da harikalar yaratıyor. Messi'nin tavır koymasıyla milli takıma çağrılmadı. Şimdi seyrediyorum Messi'nin takımında Icardi'nin yapacağı görevi üstlenecek futbolcu yok. Futboldaki adalet de böyle tecelli ediyor.

5
"ÇOK BÜYÜK BİR YILDIZ"

Icardi gerçekten çok büyük bir yıldız. Sarı-kırmızılı formayla Beşiktaş ve Başakşehir maçlarında attığı ve attırdığı gollerle kendine geldi. Hele Başakşehir maçında Kerem'e yaptığı asist, gerçekten dünyanın en büyük yıldızlarının düşünebileceği bir görüntüydü. Maçın sonlarında yine sağ çizgiden topu sürerek Kerem'e attırdığı diğer gol ise bütün futbol severleri başka bir dünyaya götürdü.

4
"AKLINI BAŞINA TOPLADI"

Kerem Aktürkoğlu sezon başından beri sorunlar yaşadı. Bir türlü isteneni veremedi. Hepimiz tarafından çok eleştirildi. Ama şimdi aklını başına topladı. Icardi, Mertens, Rashica gibi yıldızlarla oynamanın avantajlarını kullanmaya başladı. Bu tutumunu devam ettirirse beraber oynadığı yıldızlarla kendisi de çok büyük bir yıldız olacak ve takımına gol yollarında çok büyük katkı verecek.

3
"HOCASI ONDAN VAZGEÇMEDİ"

Gelelim Yunus Akgün'e... Kendi içinde yine kendinden kaynaklanan sorunlar yaşadı. Çok kötü oynadığı maçlarda bile hocası Okan Buruk, öğrencisine forma verdi. Fakat bir türlü toparlanamadı. Son oynanan Ofspor maçında ise herkesi çıldırttı ve kesik yedi. Başakşehir maçı kadrosuna alınmadı. Hocası Yunus'tan vazgeçmedi.

2
"FARKLI BİR YUNUS İZLEYECEĞİZ"

Şimdi herkesten duyuyoruz, Yunus gönderilecek hatta takasta kullanılacak diye... Kesinlikle böyle bir şey yok. Şu an arkadaşları tatil yaparken Yunus, Okan hocanın verdiği program dahilinde kondisyonerle ve hocayla devamlı idman yapıyor. Dünya Kupası'ndan sonra başlayacak Süper Lig'de hepimiz farklı bir Yunus seyredeceğiz.

1
"RASHICA'YI KESEMEZ"

Peki, Rashica'yı kesebilir mi? Bana göre kesemez ama iyi bir Yunus arkadaşlarıyla rekabet ederse bu takımın içinde her zaman yer alır. Sağ çizgide, sol çizgide, orta sahada oynayacak kapasitesi var. Bakalım bu ikinci şansı nasıl değerlendirecek, ben de merakla bekliyorum.