Arama Logo

Osman Şenher: "Florya'nın oksijeni bitmiş"

Osman Şenher, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi. Şenher'in yazısının tamamını 24 Eylül 2021 tarihli Milliyet gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.




6
"TARAFTAR OCAK AYINI BEKLEMEZ"

Osman Şenher, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi. Şenher'in yazısının tamamını 24 Eylül 2021 tarihli Milliyet gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.

5
"ŞU GELDİĞİMİZ NOKTAYA BAKIN"

Bugüne kadar Fatih Terim’i eleştirirken hep kırk kere düşünmüşümdür. Kabul ediyorum Terim, Galatasaray’ın efsanesidir, temel taşlarından biridir. Birçok kupa da kazandı. Zaten bunları inkar eden taş olur! Ama şu anda geldiğimiz noktaya bakın...

4
"FLORYA'NIN OKSİJENİ BİTMİŞ"

Florya’da neler oluyor tam bilemiyorum. Fakat gördüğüm kadarıyla oranın oksijeni bitmiş. Futbolcular huzursuz. Merak ediyorum Mustafa Muhammed, Diagne, Taylan, Emre Kılınç, Marcao, Luyindama, Feghouli ve Muslera... Neden bu kadar geriye gittiler ve bir türlü toparlanamıyorlar? Geçen sezonu namağlup tamamlayan U21 takımından neden hiçbir futbolcu kullanılmıyor?

3
"GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜCÜ"

İşin en ilginç yanı Kayserisporlu futbolcular Kerem’i tartaklıyor. Bir Galatasaraylı oyuncu bile takım arkadaşının yardımına gitmiyor. Bunlar gerçekten çok üzücü olaylar. Terim’in olduğu yerde bunlar yaşanmamalı. Taraftar da haliyle isyan ediyor. Taraftarın kulüpten bir kazancı yok. Manevi olarak seviyorlar ve ceplerinden kulüp için para harcıyorlar. Onun için de Galatasaraylılığı herkesten daha iyi bilip, eleştirme haklarına sahipler.

2
"ÇARE NEDEN BULUNAMIYOR"

Anlayamadığım bir konu daha var... Bu takım yıllardır çok basit goller yiyor. Rakip iki kişiyle geliyor, senin altı oyuncunun arasından vurup, golü yapıyor. Bunun çaresi neden bulunamıyor? Sadece suçlu oyuncular mı? Bu sezon yapılan transferlerle takım gençleştirildi. Hepsi birbirinden kaliteli isimler ve hepsi geldikleri takımlarda forma giyiyorlardı. Sezon başındaki idmanlara da katıldılar.

1
"TERİM'İN ÇARE BULMASI LAZIM"

21-22 yaşındaki futbolculara rotasyon yapmak ne kadar doğru? Berkan ve Cicaldau yok, Kayserispor maçında Galatasaray’ın orta sahası da yok. Terim gibi tecrübeli bir hocanın bunlara çare bulması lazım. İşin en kötü tarafı taraftarın sabrı kalmadı. Herkesi çatır çatır eleştiriyorlar. Dilerim hoca bir an önce takımı toparlar. İki hafta daha Galatasaray sallanırsa çok daha büyük sıkıntılar yaşanır.