Arama Logo

Osman Şenher: "Dursun Özbek tarih yazıyor"
9
OSMAN ŞENHER'DEN G.SARAY YORUMU

Osman Şenher, Milliyet'teki köşesinde Galatasaray ile ilgili bir yazı kaleme aldı. Yazının tamamına gazeteden ulaşabilirsiniz.

8
"SEÇİLSE NE YAPABİLİR?

"Galatasaray’ın kulislerinde kongre sırasında, "Dursun Özbek seçilse de ne yapabilir? Kulübün borcu çok fazla. Ağustos ayında bankalara faiz ödenecek, futbolcuların alacakları da bir servet tutuyor. Takım ligi 13. bitirmiş. Bu kadro yetersiz. Doğru dürüst transfer yapmazsa bu sezon küme düşer" diye konuşuluyordu."

7
"YÖNETİM RESMEN TARİH YAZIYOR"

"Bugün ise o karamsarlığa kapılan insanlar göğsünü şişirip çok mutlu şekilde sokaklarda dolaşıyor. İdari, mali ve sportif alanda başkan ve yönetimi resmen tarih yazıyor."

6
"DÜNYADAN HABERLERİ YOK"

"Buna rağmen daha hala eleştirenler var. Bu eleştirenler eminim kulübün iyi bir noktaya gelmesini istemiyorlar ve dünyadan haberleri yok. Sokağa çıkmazlar, maça gitmezler. Sonra da 'neden bu kadar transfer yaptın' diyerek başkanı eleştirirler."

5
"ABARTMAMAK LAZIM"

"Önce şunu söyleyeyim bu takım 14 hafta yenilmedi. Uzun bir aradan sonra gelen ilk mağlubiyet olan Konyaspor maçını ise 'kaza' olarak kabul edip abartmamak lazım."

4
"YEDİ OYUNCUYA TEKLİF VAR"

"Şu an takımda oynayan yedi futbolcuya Avrupa’nın önemli kulüplerinden iyi paralarla transfer teklifleri var. Başkan futbolcuları satma kararı verse, sezon başı transfere harcanan paradan yüzde 50 daha fazlasını kasaya koyar."

3
"TRANSFERLERİN HEPSİ BİR DEĞER"

"Yapılan bütün transferlerin hepsi bir değer. Giydikleri formanın hakkını veriyorlar. Florya, Riva, Mecidiyeköy, Kemerburgaz ve stadın arkasındaki 49 yıllığına kiralanan 60 dönümlük arazi iki yıl içerisinde Galatasaray’ın çehresini değiştirecek."

2
"YOL ÇİZİLMİŞ DURUMDA"

"Sportif açıdan Okan Buruk çok başarılı. Kulübün bundan sonra izleyeceği yol çizilmiş durumda. Avrupa’dan transfer edilecek problemli, ahlaklı yıldız futbolcular Florya’ya gelecek Okan hoca onları parlatacak, yönetim uygun görürse satıp kulübün kasasını dolduracak."

1
"AKSAYAN HİÇBİR ŞEY YOK"

"Baktığınız zaman kulüpte, takımda aksayan hiçbir şey yok. Yöneticilerin hepsi birbirinden değerli. Tamamı canla başla çalışıyorlar. En ufak bir çatlak ses yok. Bu kadar başarıya rağmen Başkan Özbek daha eleştiriliyorsa 'pes' demek lazım. Ne söyleyeyim, Allah insanlara akıl fikir versin. Demek ki bu insanlar özel ilgi bekliyor."