Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Onyekuru'dan Kadıköy ve Fenerbahçe itirafları!
5
ONYEKURU'DAN AÇIKLAMALAR
Adana Demirspor'un yeni transferlerinden Henry Onyekuru, Tivibuspor'da açıklamalarda bulundu. 24 yaşındaki futbolcu Galatasaray'da oynadığım dönem için de konuştu. İşte Onyekuru'nun açıklamaları...
4
"SÖYLEDİKLERİNDE İNANAMADIM"

"Galatasaray'a ilk geldiğimde, bana Fenerbahçe'yi 20 senedir yenemediğimizi söylediklerinde inanmadım ve şaşırdım. Futbolda nasıl olur da bir takımı 20 sene yenemezsiniz diye düşünmüştüm. O zamanki asbaşkanımız söylediğinde inandım. Kendileri ile oynadığımız maçta 1-0 öne geçtik, 1-1 oldu, 3-1 yendik. Çok mutlu bir gündü. Benim için de inanılmaz bir deneyimdi."

3
"F.BAHÇE'DEN TEKLİF ALDIM"

"Geçtiğimiz senelerde, 2 sene önce Fenerbahçe'den teklif aldım. Sanırım bu 2-3 senedir Galatasaray'da oynamış oyuncuları istemiyorlar gibi bir düşüncem var. Taraftarların düşüncesi farklı olabiliyor, tepki alabiliyor. Ama benim için bu futbol, bir oyun. Kimseyle herhangi bir problemim yok."

2
"TERİM İLE KONUŞMADIM"

"Transfer sürecinde Fatih Terim ile konuşmadım ama Adanalı olduğunu biliyorum. Kendisi ile baba-oğlu ilişkim vardı. Umarım kendisini Adana'da bizim maçları izlerken görürüz."

1
"DUYUNCA ŞOK OLDUM"

"Fatih Terim'in Galatasaray'dan ayrılması?"

Açıkçası ilk duyduğumda inanamadım, şok oldum. Neler olduğunu bilmiyordum. Kendisini o dönem aramadım, haberleri takip ettim. Galatasaray için çok büyük başarılar elde etmiş bir insan. Galatasaray, onun ailesi. Türkiye için çok büyük başarılar elde etmiş bir isim. Umarım bir gün yine Galatasaray ile yolları kesişir. Hoca olabilir, başkan veya başkan yardımcısı olabilir bunu bilemem ama Galatasaray onun ailesi.