Arama Logo

Önder Özen'in G.Saray-Konyaspor maçı yorumları
6
ÖNDER ÖZEN'İN YORUMLARI

Süper Lig'de Galatasaray'ın Konyaspor'u 1-0 yendiği maçı Önder Özen değerlendirdi. İşte Önder Özen'in yorumları...

5
İSTANBUL'DA BİR ÇOK MAÇ...

Galatasaray skoru aldı ve korumayı da başardı. 1-0'dan sonra oynamak da önemlidir. Galatasaray birçok defa İstanbul'daki maçlarda bu skoru oynayacak. Memnuniyetle oynayacak. Ancak 1-0'ı favori gibi oynamadı.

4
G.SARAY KULLANAMADI

Konyaspor'un geri dönüşlerinde sıkıntılar vardı ama Galatasaray kullanamadı. Konyaspor rakip ceza sahasıan 34 kez girmiş. 1-0'ı oynarken, rakibi ceza sahasına sokmamalısınız. Vuruş yaptırmamalısınız. Konyaspor'un çok tehlikeli şutları vardı. Galatasaray iyi takım savunması yapamadı.

3
HÜCUMDA ÜRETKEN DEĞİLDİ
Oyun olarak değerlendirecek olursak, hücumda da üretkenlik sağlayamadı. Rakip yarı alana geçemedi, birinci paslarda doğru adamı bulamadı. Anahatar pas yapamadı.
2
ASSUNÇAO NE YAPTI?

Oyuncu değişikliklerinde de farklılıklar olabilirdi. Gustavo Assunçao oyuna girdi, 4 defa ikili mücadeleye girdi ve kaybetti. Acaba pasör mü? Topu öne oynar mı? Onlar da yok. Galatasaray genç takımından br oyuncu girdi ve bu şekilde oynadı, haftaya oynar mı? Oynamaz. Galatasaray her şeye rağmen kazandı ve Beşiktaş ile puanları eşitledi. Ancak oyun ümit vermedi.

1
MUSLERA'DA SORUNLAR VAR

Milli takıma giden ve kıtalararası uçan oyuncular, sıkıntı yaşıyor. Fernando Muslera geldiğinden beri bu sıkıntıyı yaşıyor. İki şahane kurtartışı var. Ancak bu sene tedirginlik var, özellikle geri paslarda. Oyun okumada da ufak sorunları var. Bir iki defa baskı yiyecek oyuncuya top attı. Buna çözüm bulunmalı.