Arama Logo

Önder Özen'in F.Bahçe-Alanyaspor maçı yorumları
11
ÖNDER ÖZEN'İN YORUMLARI

Süper Lig'de Fenerbahçe'nin Alanyaspor'a 2-1 yenildiği maçı Önder Özen değerlendirdi. İşte Önder Özen'in yorumları...

10
F.BAHÇE FAVORİ DEĞİLDİ

Fenerbahçe'nin gol atamaması, gol kaçırması veya az pozisyon verip goller yiyerek maçı kaybetmesi çok sürpriz değil. Alanyaspor'un bu kadar az pozisyona girmesi sürprizdi bence. Fenerbahçe net favori değildi maç öncesi. Çünkü ideal 11'i ile oynamıyordu.

9
SORUN DİZİLİŞ DEĞİL!

Fenerbahçe, 3-4-3 oynar, oynamaz değil. Doğruları yaptığınız zaman her türlü kombinasyonu oynarsınız.

8
BÜYÜK KULÜP REFLEKSİ...

Fenerbahçe, bir büyük kulübün refleksine sahip olmak zorunda olan bir ekip. Arkasında bir asırdan fazla bir spor geleneği var. Bu sadece futbol için geçerli değil.

7
F.BAHÇE ÜST ÜSTE İKİ MAÇ...

Bir maç kaybedilir, bir sezon da 10 maç da kaybedilir ama Fenerbahçe üst üste 2 maç kaybetmez.

6
ANAYASA MADDESİ GİBİDİR

Fenerbahçe'nin spor geleneği, kulübün iki maç üst üste kaybetmemek konusunda yazılmamış bir anayasa bir maddesi gibidir. Fenerbahçe bir tepki, bir refleks göstermek zorundadır. Benim Fenerbahçe'den öğrendiğim sportif gelenek budur.

5
FENERBAHÇE HAYAL ETMEDEN...

(Vitor Pereira'nın UEFA Avrupa Ligi açıklamaları hakkında) Fenerbahçe, hayal etmeden yaşayamaz. O hayal olmadan olmaz. O canlı organizmayı bugüne, bu hayaller getirdi. O hayalleri kuran insanlar getirdi kulübü bir asırdan bugünlere.

4
TEPKİ GÖSTERMİYOR

Fenerbahçe, geçen hafta deplasmanda maç kaybetti, tepki göstermesi lazım. Hafta içi Avrupa'da göstermedi o sert tepkiyi, bugün de görmedim.

3
İŞİ GÖRECEK OLAN GOL

Fenerbahçe, bir saat rakibini ceza sahasına sokmadı. Hatta neredeyse orta sahadan çıkamadı rakip ama bu yetmez. İşi görecek olan bu değil. İşi görecek olan topu içeriye atmak.

2
EKİBİ GÖRMÜŞTÜR!

Vitor Pereira'nın gözünden kaçsa da ekibinin gözünden kaçmamıştır Fenerbahçe'nin üretemediği. Dakika dakika bildirim geliyor kulübeye.

1
CRESPO GİRECEK DİYE...

71. dakikada Crespo girdi oyuna. Crespo ne hayal ettirir Fenerbahçe'ye? Crespo ne yapacak? Crespo oyuna girecek diye 5 kişinin yeri değişti.