Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Önder Özen: "Galatasaray çok fazla hata yapıyor"
10
ÖNDER ÖZEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Önder Özen, Galatasaray-Adana Demirspor maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu.
9
"BERKAN REKOR KIRMIŞTIR"
"Berkan'ın kendi adına rekor kırdığı maç olabilir. Sürekli kaleyi denedi ve golü asisti olmamasına rağmen o denemelerden biri takımına penaltı kazandırdı."
8
"YUNUS KÖTÜ MAÇ ÇIKARDI"

"Adana Demirspor'da bazı oyuncular beklenenin çok altında kaldı. Gol atmasına rağmen bu isimlerin başında Yunus Akgün geliyor. Maçın başlarında bir pozisyonda adalesini tuttu ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum."

7
"YUNUS VE KEREM..."

"İki tane gelecek vadeden oyuncu gelecek sezonun Galatasaray kadrosunda yer alıyor. Kerem ve Yunus'un Galatasaray'ın kanatlarında fark yaratacakları aşikar."

6
"BALOTELLI MÜTHİŞ VURDU"
"İkinci golde Balotelli, vuracakmış gibi topa geldiğinde Muslera adım atmayarak doğru olanı yaptı ancak Balotelli öyle bir vurdu ki golde Muslera'nın hatası var diyemem."
5
"TÜRK BEK LAZIM"

"Galatasaray, önümüzdeki sezon direkt ilk 11 oynayacak 3 tane oyuncu transfer etmek zorunda. Galatasaray'ın o bölgeye transfer edebileceği herhangi bir Türk oyuncu olmadığını hesaba katarsak beklerden en az birinin Türk olması gerektiğini düşünüyorum."

4
"GOMIS BİRİNCİ FORVET OLMAZ"

Gomis gelecek sezon birinci forvet olur mu?

"Önümüzdeki sezon Galatasaray'ın 36 tane lig maçı var. Sayısal olarak Galatasaray'a 1 forvet daha gerektiğini ve bu ismin direkt olarak 1. forvet olması gerektiğini düşünüyorum."

3
"SPORTİF AKIL LAZIM"

"Galatasaray'ın yeni başkanı kim olursa olsun usta bir sportif akıl ile çalışması lazım. Bir planlayıcı gerekiyor Galatasaray'a Monchi gibi, Dortmund'dan ayrılan Zorc gibi hatta Luis Campos gibi."

2
"ÇOK FAZLA HATA YAPIYOR"
"Galatasaray yıllardır çok fazla sözleşme feshi yapıyor. Çok fazla fesih çok fazla yanlış anlamına gelir. Artık sizin kumar oynama şansınız kalmadı."
1
"STOPERLERE YAZIK OLDU"
"Sezonun 11'ini yaptığımızda -2 averajdaki bir takımdan stoper alamayacağız tabii ki ancak Galatasaray'ın gelecek sezon ki ilk 11'inde banko olacak birkaç isim sayarsak bunlardan ikisi Marcao ve Nelsson olacak. Orta sahanın geçirgenliği onların performansına yazık etti."