Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Önder Özen: "Fenerbahçe'yi ameliyata aldı"
9
ÖNDER ÖZEN YORUMLADI
Önder Özen, Fenerbahçe'nin deplasmanda Demir Grup Sivasspor ile 1-1 berabere kaldığı mücadeleyi NTV Spor'da değerlendirdi.
8
İLK YARI 3-0 OLABİLİRDİ
Fenerbahçe, ilk devre 2-0, 3-0 soyunma odasına girebileceği 45 dakika oynadı. Fenerbahçe, biraz da direkt oynayıp, bence doğrusunu da yaparak ilk yarıda 4 tane fırsat yakaladı. Bir tane de gol yaptı, o bölümde 2-0 3-0 olabilirdi.
7
DEFOLARI ORTAYA ÇIKTI

Sivasspor, ikinci yarıdaki çıktığı tempoyla 20 dakika daha oynayabilirdi. Fenerbahçe'nin ise fiziksel defoları ortaya çıktı.

6
KENARDAN GELENLER YETERSİZ
Fenerbahçe'den kenardan gelen oyuncular yetersizdi. Pelkas, fizik olarak kuvvetli değil. Berisha da öyle. Kenardan gelenlerin ciddi bir katkısı olmadı. Ama Sivasspor'da girenler zıpkın gibiydi.
5
FİZİK KALİTESİ EN YÜKSEK TAKIM
Sezon başından beri söylüyoruz. Sivasspor, Konyaspor ile birlikte ligin fizik kalitesi en yüksek takımı. Fizik olarak herkesi büküyorlar. Fiziksel farklarını ortaya koyuyorlar. Maç 1-1 bittiyse, bunda Sivasspor'un maça başlangıç oyununun etkisi var.
4
İKİNCİ BİR OYUNCU YOK
Fenerbahçe'yi analiz ettiğiniz zaman, Fenerbahçe'nin yüksek fizik kalitesinde olmadığı çok açık. Sezon başından bu yana fiziksel formu tek oyuncu var, o da Crespo. İkinci bir oyuncu yok Fenerbahçe'de.
3
BU SEZON HİÇ OLMADI

Fenerbahçe'nin fizik kalitesi yüksek oyuncusu hiç olmadı bu sezon. İsmail hocaya bir parantez açmayalım, onun durumu değil bu. Sezon başında olacak bir şey bu.

2
OYUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ ALMADI

Fenerbahçe, çok rahat ilk yarıda 2-0, 3-0'ı bulabilirdi. İkinci devre Sivasspor, tek devrede 3-1, 4-1 falan yapabilirdi. Sivasspor, bunu oyun üstünlüğü ile yaptı. Fenerbahçe, oyun üstünlüğünü alarak yapmadı.

1
AMELİYATA ALDI

Sivasspor, bir puanı hak etti, daha fazlasını da alabilirdi. Fenerbahçe de bir puan kazandım diye bakmalı. Sivasspor ile oynamak dişçi koltuğuna oturmak gibi. Fenerbahçe, ilk yarıda oturmadı o koltuğa ama ikinci yarıda Sivasspor ameliyata aldı. O yüzden Fenerbahçe için Sivasspor deplasmanında bir puan kazanç.