Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Önder Özen'den Beşiktaş değerlendirmesi
6
ÖNDER ÖZEN'İN YORUMLARI!

Önder Özen, Beşiktaş'ın Konyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçı NTV'de değerlendirdi.

5
"SORLOTH KATKI VERİR"

Tekrar edilmemiş performanslar şüphe uyandırır. Sörloth, bizim ligimizde zor bir testten geçti. Teknik, taktik olarak Beşiktaş takımına katkı verecek bir oyuncu.

4
"BAYERN DE BU SİSTEMİ DENİYOR"

"Beşiktaş'ın oyununa ve sistemine nasıl olur? Valerien Ismael'in oynatmak istediği oyunla, Leipzig'in birkaç yıldır üzerinde durduğu oyun sistemi aynı. Nagelsmann da bunun üzerine çalıştı."

3
"SORLOTH BU SİSTEME UYAR"

"Valerien, Beşiktaş'ta 'Rakip yarı alana çok çabuk yerleşelim, yerleştiğimizde de atağı tamamlayalım' diyecek. Bu yüksek fizik kalite ve koşuyla olacak. Sörloth bu sisteme de uygun. Vuruş olarak Türkiye'deki birçok oyuncunun önünde olabilir."

2
"DOLMABAHÇE GÜMBÜR GÜMBÜR OLUR"

"Bizim ligimizde topla baskı yapacak takım kurmak kolay değildir. Eğer olursa Dolmabahçe gümbür gümbür olur. Beşiktaş taraftarı da bu tip oyunları sever."

1
"MAAŞ BÜTÇESİ AÇILACAK"

Beşiktaş'ta Ljajic, Lens, Douglas ve N'Sakala gibi oyuncuların gitmesi maaş bütçesinde epey bir yer açılacak. Muhtemelen bu yönetim kurulu 22 oyuncu ve tamamlayıcı 2-3 futbolcuyla toplam 25 futbolcu harika bir takım kurma şansı verebilir. En az 5 oyuncuya ihtiyacı var Beşiktaş'ın.