Arama Logo

Önder Özen: "Acayip bir gruba düştük"
8
ÖNDER ÖZEN YORUMLADI
Spor yorumcusu Önder Özen, A Milli Takımımızın Portekiz ile eşleşmesini NTV'de değerlendirdi.
7
"ÖYLE BİR RASTLANTI OLDU Kİ..."
İngilizler sahadaki rastlantıların oranını hesaplamıştı. Sahada çok sayıda rastlantı ortaya çıkabiliyor. Biz saha dışında öyle bir rastlantı ile karşı karşıyayız ki...
6
"ACAYİP BİR GRUBA DÜŞTÜK"
Acayip bir gruba düştük. Hem İtalya hem Portekiz bizim grubumuzda. Deplasmanda Lizbon'da Portekiz'le oynayacağız. 2 önceki Avrupa şampiyonu Portekiz. Eğer geçersek son Avrupa şampiyonu İtalya ile karşılaşacağız.
5
"RONALDO'YA KARŞI OYNAYACAĞIZ"
Çekebileceğimiz en zor kurayı çektik. Yıllardır böyle bir kuramız olmamıştı. Çok zor işimiz ama sahada belli olacak her şey. Dünyanın en önemli forvetlerinden bir tanesi Ronaldo'ya karşı oynayacağız. Fernando Santos muhtemelen milli takımdan ayrılacak turnuva sonrası. Oraya gitmeden ayrılmak istemiyor.
4
"TAKIMIN İŞİ ÇOK ZOR"
Sıkı savunma yapan, önde de son derece yaratıcı oyuncuları olan bir takım. Çok formda bir Jota, City'den Bernardo Silva, United'dan Ronaldo... Oyuncularımızın ve Kuntz'un işi çok zor. Umarım sahada rastlantılar bizimle olur.
3
"İTALYA ORGANİZE BİR TAKIM"
İtalya hata yapmayacaktır muhtemelen. Makedonya Futbol Federasyonu yeni, çok sayıda uluslararası oyuncuları yok. İtalya dünyanın en özel milli takımlarından biri. Bizim eşleşmemizden biri İtalya ile karşılaşacaktır. İtalya, hiçbir ülkenin karşılaşmak isteyeceği bir takım değil. İtalya, dünyanın en organize milli takımlarından biri olarak önde geliyor.
2
"DÜNYA ÜLKELERİ ŞOK YAŞIYOR"
Kendi ülkemizde böyle bir gruba düşmenin şokunu yaşıyoruz ama dünya ülkeleri Portekiz ve İtalya'nın aynı gruba düşmesine şaşırıyor. İkisinden birisi kesinlikle olmayacak.
1
"UMARIM DÜNYAYI ŞAŞIRTIRIZ"
Umarım bizim adımıza her şey yolunda gider. Biz de dünyayı şaşırtırız bir kez daha. Umarım iki ülke birden olmaz, biz oluruz. Bu ihtimal çok düşük ama kovalamaya değer.