Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ömer Üründül: "Torrent harakiri yaptı"
5
ÜRÜNDÜL DEĞERLENDİRDİ
Ömer Üründül, Galatasaray'ın 3-1 kaybettiği Kasımpaşa mücadelesini Sabah Gazetesi'nde değerlendirdi. Yazının tamamını gazetede bulabilirsiniz. İşte Üründül'ün yorumları...
4
KIRK YIL DÜŞÜNSEM AKLIMA GELMEZDİ

Dün gece karşılıklı hataların olduğu, kopuk kopuk bir futbol izledik. Galatasaraylı futbolcular hırslıydı. Kötü gidişe son vermek istiyorlardı. Ancak garip orta saha kurgusu ile oyunu domine etmeleri ve organize olmaları mümkün değildi. Kırk yıl düşünsem Van Aanholt-Alpaslan-Cicaldau'dan bir orta saha oluşturmak aklımın ucuna bile gelmezdi.

3
KIRILMA ANI OLDU

İkinci yarıda Galatasaray yine golü bulmak istiyordu ve o aradaki tempoda da maçın kırılma anı geldi. Kasımpaşa'nın hediye ettiği bir pozisyonda Kerem yüzde yüzlük fırsatı aynı pozisyonda iki kere kaçırdı.

2
GALATASARAY O KADAR KÖTÜYDÜ Kİ...

Kısa süre sonra da Kasımpaşa'yı öne geçiren gol geldi. Ondan sonra teknik direktör Torrent'in oyuncu değişiklikleri başladı. Aslında Kasımpaşa önde olmasına rağmen açık oynuyor, yanlış yapıyordu. Çünkü deplasmanda galipsin, rakibin de üç tane sprinteri var. Ama Galatasaray o kadar kötüydü ki bu ortamdan da faydalanamadı. Üstüne üstlük uzatmada da üçüncü golü yedi

1
KAOSTAN KURTULMAK ZOR OLUR

Hem takım hem yönetim hem taraftar için zor günler başlıyor. İspanyol teknik direktör de eğer böyle kadroda ve taktikte harakiri tipi maceralara devam ederse kaostan kurtulmak daha da zor olur.