Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ömer Üründül: "Hesabı sorulmamalı mı Ali Koç?"
6
ÖMER ÜRÜNDÜL YAZDI

Spor yazarı Ömer Üründül, Fenerbahçe'nin Antalyaspor'la 1-1 berabere kaldığı mücadeleyi Sabah gazetesindeki köşesinde değerlendirdi. Yazının tamamını okumak için Sabah gazetesini satın alabilirsiniz.

5
"TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI"

Fenerbahçe'nin dün gece 90 dakikada sergilediği futbol tam bir hayal kırıklığıydı. Basit top kayıpları ve organize tek atak yapılamayışı… Fizik olarak Mesut Özil, Rossi ve İrfan Can Kahveci'nin son derece düşük performansları ortaya çok kötü bir tablo çıkardı.

4
"PİYANGODAN BİR GOL"

Sarı-lacivertliler, 63. dakikaya kadar kaleye tek şut atamadı. Bu dakikada ilk tehlikeli atağını geliştirdi. Bütün bu sıkıntılara rağmen piyangodan da bir gol attı ama koruyamadı.

3
"KARTAL'A TAVSİYEM; GENÇLERİ OYNAT"

Takım bir puan kazandıysa başka Kim Min Jae olmak üzere geri dörtlü ve Zajc sayesindeydi. İsmail Kartal'a tavsiyem var; zaten ligde bir iddia yok. Daha çok fizik açıdan güçlü oyunculara ağırlık verilmeli. Hiç olmazsa bu şekilde takım ruhu oturtulmalı. İşte gençlere fırsat verilecek bir ortam var. Örnek Muhammed, Arda…

2
"HESABI SORULMAMALI MI?"

Bir tavsiyem de başkan Ali Koç'a; bu kadar para verilerek alınan oyuncuların hiç çalışmayıp, kendilerine bakmayıp, takıma hiçbir katkı vermemelerinin hesabı sorulmamalı mı?

1
"NE YAPSIN Kİ..."
İrfan Can'ın hali ne! Amerika'dan fişek gibi gelen Rossi, fizik olarak öyle tükenmiş ki değil depar adım bile atamıyor. Dün gece en çok üzüldüğüm isimlerden bir tanesi Serdar Dursun'du. Yanındaki arkadaşları hiç pres yapmıyor, o tek başına pres yapmaya çalışıyor. Tek organize atak yok, pozisyona giremiyor. Orta sahadan hiçbir arkadaşı kendisiyle irtibat kuramıyor. Kanatlardan orta gelmiyor. Ne yapsın ki…