Arama Logo

Ömer Üründül: "Böyle maçlara üzülüyorum"
6
ÖMER ÜRÜNDÜL'ÜN DEĞERLENDİRMESİ

Ömer Üründül, Fenerbahçe'nin Antwerp ile 2-2 berabere kaldığı mücadeleyi TRT Spor ekranlarında değerlendirdi ve Vitor Pereira'ya tepki gösterdi.

5
MORAL BOZUNU BİR SENARYO
"Bu tip maçlara üzülüyorum, birazcık da kızıyorum. Teknik direktöre kızıyorum. Maç başladı, Fenerbahçe çok erken bir gol yedi. Kötü bir senaryo, üstelik golü Samatta attı, moral bozucu bir senaryo."
4
ŞOKTAN SONRA KONTROLÜ ALDI
"Takım ufak bir şoktan sonra kontrolü eline aldı. Tempo yükseltti, önce duran toptan beraberlik geldi, sonra penaltıyı Valencia kaçırdı, ardından penaltıyı Valencia attı. 2-1 bitti devre."
3
BERISHA VE MESUT SAHADA YOK

"İlk yarıya baktığımızda ileride tüm yükü tek başına çeken bir Valencia var. İki kişi sahada yok, Berisha ve Mesut. Mesut yürüyor, Berisha hareketli ama icraati yok. Burada yapacak tek bir şey var. Birini çıkarmak. Teknik direktör maçı okur. Rakip mağlup durumda, risk alacak. Sen de oyunu biraz geride kabul ederek, hareketli Rossi'yi alıp geniş alanda işi bitireceksin."

2
GÖRÜYORSUN, OYUN GİDİYOR
"Bunu yapmadın, hadi yapmadın, 2. yarıyı görüyorsun. Oyun gidiyor, o tarafa geçti. Valencia da yoruldu, görevler paylaşılmıyor. Diğer oyuncular da efor sarf etti."
1
BARİ GOLÜ YEMEDEN YAP
"İlk yarı 2 penaltı Valencia'ya yapıldı. Birini kaçırdı, birini attı. Duran topta kaleciden dönen topu tamamladı. Diğer iki oyuncudan bir katkı gelmiyor. Saha koşuyor sola gidiyor. Devrede değişiklik yapmadın, bari golü yemeden yap."