Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ogün Temizkanoğlu'ndan Fenerbahçe - Alanya yorumu
8
OĞUN TEMİZKANOĞLU'NDAN YORUMLAR
Ogün Temizkanoğlu, Fenerbahçe'nin Alanyaspor'u 5-0 mağlup ettiği mücadeleyi değerlendirdi.
7
"KİM BASKIDAYSA DİĞERİ YARDIMA GİDİYOR"
"Fenerbahçe her zaman olduğu gibi, daha önce de olduğu gibi rakibe göre baskıyla başladı. Crespo veya Arao'dan hangisi baskı yapıyorsa diğeri ona yardıma gidiyor. Rakibine baskı yapmaya çalışan neredeyse tüm takımlara karşı bunu yaptı Fenerbahçe"
6
"ALANYA, SİZ CITY DEĞİLSİNİZ"

"Farioli'nin bu oyunda ısrar etmesine gelince, ben daha farklı bir oyun anlayışıyla oynar diye düşünüyorum. Fenerbahçe kendi sahasında çok coşkulu oluyor bu belli, ona rağmen geriden pas yaparak çıkmaz diye düşündüm ama buna ısrar ederse Alanya adına da büyük yıkımlar görürüz. Siz City falan değilsiniz, Türkiye'de bu oyun anlayışı çok geçerli değil."

5
"FENERBAHÇE İÇİN BÜYÜK KAZANÇ"
"Fenerbahçe'nin en büyük kazancı Crespo, Valencia, Rossi devreye giriyor. Oyun anlayışı içinde şu da olmasa diyebileceğimiz bir oyuncu olmuyor. Bu da bir takım için büyük kazanç"
4
"JESUS ÖNEMLİ BİR TAKIM YARATTI"
"Bu baskıyla beraber topu kaybettikten sonra hemen kazanmasıyla çok önemli bir takım yaratmış oldu Jesus."
3
"FENERBAHÇE RAKİBİNİ KÜSTÜRDÜ"
"Topu kaparak çok hızlı hücuma çıkılması bir takım oyununu gösteriyor. Rakip diyor ki, bu maça geldik ama nasıl oynayacağız.. Küstürdü Fenerbahçe rakibini açıkçası"
2
"3-0'DAN SONRA KARŞILIK VERECEK RAKİP YOKTU"

"Hele ilk yarıda 3-0 olduktan sonra ikinci yarıdaki durum antrenman maçına döndü. Tempoyu düşürmediler, karşılık verecek bir rakip yoktu. İstediği gibi oynadılar ikinci yarıda."

1
"BU KADAR RAHAT GÖRMEMİŞTİK"
"Organize olup çok pozisyona da girdiler ve Fenerbahçe çok rahat bir galibiyet aldı. Bu kadar rahat bir galibiyeti Fenerbahçe'den çok fazla görmemiştik"