Arama Logo

Nihat Kahveci: "Okan hoca totemci mi?"
8
NİHAT KAHVECİ'NİN SÖZLERİ

Nihat Kahveci, Galatasaray'ın Sivasspor'u 2-0 yendiği maçı TRT Spor'da değerlendirdi.

NİHAT KAHVECİ'NİN SÖZLERİ
7
"KENDİ EKSİKLERİNİ GÖRÜYOR"

Ligimizde çok takım var ama aynaya bakıp kendi eksiklerini gören bir numaralı takım Galatasaray. Karagümrük'ten 3 gol yedi, Beşiktaş maçında 3 gol yedi. Ogünden sonra son 3 maçında gol yemedi. Okan hoca biz her maç gol atarız ama gol yememliyiz dedi ve bunu toparladı.

\
6
"MERTENS ELEŞTİRİYOR SEVİYEYE BAKIN"

Bugün Sivasspor'a da iki kafa vuruşu dışında pozisyon vermedi. Onu da dünyanın en iyi takımı Manchester City bile veriyor. Mertens eleştiriliyor seviyeye bak. Mertens çıkıyor, Mata giriyor. İnanılmaz bir kadro kalitesi.

\
5
"G.SARAY DERSİNİ ÇABUK ALIYOR"

Galatasaray dersini alıyor, bir sonraki maçta bunu sahaya yansıtıyor. Galatasaray taraftarı da maçları aşırı güvenli izliyor. Icardi'nin forması çıktı özel. Ona şapka yap, şort yap, kazak yap... ne yaparsan yap satar. Her takımın oyuncusu bu adamı zevkle izliyordur.

\
4
"ZEKA DOLU BİR VURUŞ"

Attığı ikinci golde zeka dolu bir vuruş yaptı. 10 gün sonra final maçı var. Ankaragücü maçında kazandığı an şampiyon olacak. Bu 10 gün taraftara geçmez. İşin matematiği kaldı. Galatasaray sezon başından beri haklı bir şekilde buralara getirdi. Şampiyonluk bir maçla gelmiyor. Anasının ak sütü gibi helaldir.

\
3
"TARAFTAR MUAZZAMDI"

Galatasaray taraftarı bu sene özellikle ilk günden bugüne kadar muazzam destek verdi. Maçın içinde inanılmaz güven veriyorlar oyunculara. Sezona çok kötü başladı oyun olarak ama o dönem bile isim olarak oyuncular rakipleri tehdit eden isimlerdi. Galatasaray'ın konuma bir kişi bile hak etmiyor diyemez.

\
2
"BUNU SÖYLEMEK OLMAZ"

3 maçtır gol yemiyor. Kerem-Icardi ikilisi çok konuşulur. Torreira'nın performansını asla gözardı etmem. Her an sahanın her yerindeydi. Galatasaray rakibine bu kadar az pozisyon verip yıldızıyla da galibiyeti elde etti. Şu durumda daha iyi oynayabilirdi demek doğru olmaz.

\
1
"OKAN HOCA TOTEMCİ Mİ, BİLMEM"

Okan hoca totemci değil mi bilmem. Kafasında 10 kişi net. Bunlardan biri de Mertens... 7 maç oynamasa bir tanede çıkıp çatala bırakıp bizi susturur.

\